اخبار صنعت

تکمیل پتروشیمی و برطرف محرومیت از روستاها حق مردم خراسان شمالی است

معاون اول رئیس جمهوری اظهار داشت: تکمیل پتروشیمی و برطرف محرومیت از روستاها و مناطق مرزی حق مردم خراسان شمالی است و دولت با یاری نمایندگان مردم همه مساعی خود را برای اجرای طرح های عمرانی و محرومیت زدایی به کار می بندد.

3 آذر 1399

افزایش سهم اقتصاد از تسهیلات پرداختی بانکی

خبرگزاری خبرنگاران- بانک مرکزی از افزایش سهم بخش های مختلف مالی از دریافت تسهیلات پرداختی در 6 ماهه ابتدایی سال جاری در مقایسه با دوره مشابه سال قبل اطلاع داد.

1 آذر 1399

توزیع قیر رایگان کلید خورد ، اعتبار یارانه ها، صرف توزیع قیر شد؟

به گزارش خبرنگاران، اگرچه دولت گفته بود با تخصیص قیر رایگان مخالف است و اعتبار اجرای آن را ندارد، اما به نظر می رسد توزیع قیر رایگان از اردبیل شروع شده است؛ از حوزه انتخابیه علی نیکزاد، نماینده مجلس و وزیر پیشین راه و شهرسازی.

1 آذر 1399

اشغالگران آمریکایی محموله نفتی سوریه را سرقت وبه عراق منتقل کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از الرصد، منابع محلی در سوریه اعلام کردند که اشغالگران آمریکایی محموله جدیدی از نفت به سرقت برده سوریه را به خاک عراق منتقل کرده اند.

28 آبان 1399

جلسه آنالیز 31 پروژه سرمایه گذاری و عمرانی در منطقه آزاد قشم برگزار گردید

31 پروژه سرمایه گذاری و عمرانی منطقه آزاد قشم در حضور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مورد آنالیز نهاده شد.

27 آبان 1399

وزیر کار برای برای پاسخ به سوال 3 نماینده به مجلس می رود

تهران (پانا) - هفته آینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت پاسخگویی به سوال سه نفر از نمایندگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی حضور پیدا خواهد نمود.

24 آبان 1399

عرق زنیان چیست و چه خاصیت هایی دارد؟ عرق زنیان چیست و چه خاصیت هایی دارد؟

عرب زبانان گیاه زنیان را انیسون بری مینامند و این گیاه گیاهی بوته ای،علفی و 1 ساله میباشد که ارتفاعش تا 90 سانتی متر میرسد.برگ های گیاه زنیان تقسیم ها و بریدگی های زیادی دارد،بصورتی که بسیار نازک و ظریف هستند.گل هایی با رنگ سفید و اندازه کوچک بر روی سر شاخه...

19 آبان 1399

مشارکت مجازی جابری انصاری در نشست کارگروه ویژه ایرانیان سفارت ایران در برلین

نشست کارگروه ویژه ایرانیان سفارت ایران در آلمان با مشارکت مجازی حسین جابری انصاری معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه و رئیس و مدیران دبیرخانه شورایعالی ایرانیان، و حضور سفیر و رایزن فرهنگی و دیگر اعضای کارگروه، برگزار گردید.

18 آبان 1399

استفاده از تخصص های میان رشته ای در شهرسازی و معماری، ایده های تحقیقاتی به خدمات تجاری تبدیل می گردد

رئیس مرکز تحقیقات افق های نوین در معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد توسعه کاربرد فناوری های نوین اطلاعاتی و استفاده از تخصص های میان رشته ای در حوزه شهرسازی و معماری را از رسالت های این مرکز برشمرد.

12 آبان 1399

خبرنگاران سفره های آب زیرزمینی دهگلان 511 میلیون مترمکعب کسری مخزن دارد

سنندج - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: بدلیل برداشت بی رویه از آب های زیرزمینی مناطق شرقی استان در حال حاضر دشت دهگلان 511 میلیون مترمکعب کسری مخزن دارد.

11 آبان 1399

مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه صنعتی نوشیروانی به صورت الکترونیک خواهد بود

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: مصاحبه دانشجویان ورودی جدید دکتری دانشگاه صنعتی نوشیروانی به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.

4 آبان 1399

چالش های موجود در صنعت فرش دستباف ایرانی و اصالت طراحی

نشست آنالیز برنامه علمی فرش توسط کمیته ارزیابی و نظارت دبیرخانه پایش آزاد به صورت برخط برگزار گردید.

3 آبان 1399

استان پرنس ادوارد ایسلند کانادا

جزیره پرنس ادوارد (Prince Edward Island) کوچکترین استان کانادا است که بسیار زیبا و تحریک کننده است ،مکانی است که بهترین های دنیا در نوک انگشتان شماست. ، دانشگاه های این استان بسیار مقرون به صرفه ، ایمن ، فرهنگی ، پر جنب و جوش و پرتحرک و تاریخی است و شما میتوانید...

2 آبان 1399

راهنمای انتخاب و مراقبت از سگ های خانگی

سگ، حیوانی از خانواده گرگ سانان و پستانداران است که به دست انسان اهلی شده است. سگ ها از متنوع ترین جانوران دنیا شناخته شده اند و نقش مهمی در جوامع انسانی ایفا می نمایند. از آن ها برای شکار، گله داری، بارکشی، محافظت، یاری به پلیس ، همراهی و همدمی و یاری...

29 مهر 1399

متهم کردن دولت فعلی پاک کردن صورت مسأله است

مرکز آمار ایران اعلام نموده که در فصل بهار 1399 رشد محصول ناخالص ملی با احتساب نفت منفی 3,5 درصد و بدون نفت منفی 1.7 درصد نسبت به فصل مشابه سال قبل بوده است. همین گزارش افزوده است که رشته فعالیت های گروه کشاورزی 0,1، گروه صنایع و معادن 4.4 - و گروه خدمات 3.5- درصد...

28 مهر 1399

ساماندهی فرآیند پذیرش دانشجو در پژوهشگاه ها لازم است ، ابلاغ آیین نامه جذب محققان پسادکتری تا خاتمه شهریورماه

دبیر شورای عالی عتف گفت: در دهمین نشست مجمع پژوهشگاه های ملی مقرر شد آیین نامه جذب محققان پسادکتری در پژوهشگاه ها تا انتها شهریور نهایی و توسط وزارت علوم ابلاغ گردد.

19 مهر 1399

برد فولاد، سپاهان و گل گهر در نیمه نخست، پارس یک نیمه تا سقوط

به گزارش خبرنگاران، هفته سی ام و پایانی لیگ برتر فوتبال از ساعت 20:45 امروز پنجشنبه به صورت همزمان برگزار گشت.

19 مهر 1399

سازمان ملل با سعودی ها برای راهزنی دریایی علیه یمن تبانی نموده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، احمد عبدالله دارس وزیر نفت یمن خاطرنشان کرد که سازمان ملل با عربستان سعودی در زمینه راهزنی دریایی و مصادره کشتی های حامل مواد سوختی یمن تبانی نموده است.

17 مهر 1399

روایت ناگفته جاسوس بریتانیا از کودتای 28 مرداد ، نقش اشرف پهلوی در سرنگونی دولت مصدق چه بود؟

کشف اسناد گفتگویی قدیمی از یکی از افسران سرویس اطلاعات مخفی بریتانیا برای نخستین بار زوایای تاریک و پنهان کودتای 28 مرداد 1332 و نقش بازیگران داخلی و خارجی را در سرنگونی دکتر محمد مصدق روشن کرد.

13 مهر 1399

آرامش شکننده در بیروت

پایتخت لبنان پس از یک شب ناآرام و درگیری خشونت آمیز میان تظاهرکنندگان خشمگین با نیروهای امنیتی در چهارمین روز اعتراضات متوالی از زمان وقوع انفجار بندر بیروت شاهد آرامش شکننده است.

12 مهر 1399
تعداد: (205)