مقالات گردشگری

انتقاد استاندار تهران از عدم حضور بعضی مدیران در جلسات استانی

تهران (پانا) - استاندار تهران از عدم حضور بعضی مدیران که بصورت حضوری در دهمین جلسه ویدئوکنفرانسی شورای برنامه ریزی و توسعه استان دعوت بودند، انتقاد کرد.

30 بهمن 1399

خانه لطفعلیان همدان؛تنها موزه شهر ملایر، عکس

خانه لطفعلیان همدان جایی است که رگه هایی از تاریخ، هنر و فرهنگ در آجرهایش ریشه دوانده است؛ از معماری قدیمی ایرانی و اشیا باستانی گرفته تا کلکسیون های مختلف و تزئینات لمبه کوبی. پس با خرید بلیط هواپیما و سفر به این شهر تاریخی از قلم نیاندازید به ملایر...

26 بهمن 1399

عراق، بغداد تسهیل صدور ویزا زیارت عتبات را بررسی کرد

دولت عراق برای تسهیل صدور ویزا اضطراری و نیز ویزا زیارت عتبات عالیات، سیستم یکپارچه صدور ویزا را تدارک دیده است.

23 بهمن 1399

احتمال تاخیر در شروع دور دوم مذاکرات طالبان و دولت افغانستان

در حالی که قرار است دور دوم مذاکرات طالبان و دولت افغانستان فردا شروع گردد اما اعضای تیم مذاکره کننده دولت از احتمال تاخیر در عزیمت این تیم به قطر می گویند.

21 بهمن 1399

ساختمان موزه ها در صورت وقوع بحران ایمنی لازم را ندارند

ایسنا/ براساس گفته های کارشناس ارشد بازسازی بناها و بافت های تاریخی، ساختمان موزه ها در صورت وقوع بحران ایمنی لازم را ندارند.

16 بهمن 1399

اعلام راه اندازی پایگاه ملی میراث فرهنگی غار اسپهبد خورشید

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، راه اندازی پایگاه ملی میراث فرهنگی غار اسپهبد خورشید صورت گرفت.

12 بهمن 1399

بهترین بازی های 2020 ایکس باکس وان

برخلاف بحران ها و اتفاقات مختلفی که در سال جاری رخ دادند، 2020 یکی از بهترین سال های صنعت بازی را رقم زد. متاسفانه بازی های بزرگ و متعددی که حسابی درباره شان صحبت شده اند، بیشتر روی پلتفرم کامپیوتر و پلی استیشن بودند، اما ایکس باکس هم در این میان بی نصیب...

5 بهمن 1399

درخواست پلیس از ستاد کرونا؛ تغییرساعت اعمال محدودیت تردد شبانه از 21 به 22

رئیس پلیس راهور پایتخت با توجه به ترافیک ایجاد شده در ساعات منتهی به اجرای محدودیت تردد شبانه، از ستاد کرونا درخواست کرد: ساعت اجرای محدودیت تردد را از 21 به 22 تغییر دهند.

30 دی 1399

سلیمی: نتیجه تساوی عادلانه بود، کمتجربگی به تیم ما آسیب زد

سر مربی تیم هندبال کیمیا کاشت کردستان گفت: باز هم در لحظات حساس کم تجربگی یقه تیم ما را گرفت و تیم مقابل نیز از این فرصت ها استفاده کرد.

27 دی 1399

7 مکان ممنوعه که هیچ گردشگری اجازه&zwnj ورود به آن&zwnjها را ندارد

زمین پر از راز های نهفته و راه های نرفته و شگفت آوری است که منتظر کشف شدن هستند و شرط اول برای پیمودن این راهها، داشتن یک روحیه ماجراجویانه است.

26 دی 1399

سعودی&zwnjها 6000 بار آتش&zwnjبس الحدیده نقض کردند

اتاق عملیات هماهنگی رصد نقضِ توافقنامه سوئد در استان الحدیده از ثبت بیش از 6000 بار نقض این توافق به دست ائتلاف سعودی در ماه نوامبر خبر داد.

17 دی 1399

از رانندگی تا گردشگری، قوانین جزیره کیش

در اینجا بوق زدن ممنوع است، هیچکس در خارج از خطوط رانندگی نمی کند، امنیت کامل برقرار است و هرگونه تخطی از قانون جریمه های سنگین را در پی دارد! شاید فکر کنید در این حد قانون مند بودن فقط و فقط مختص کشورهای اروپایی ست اما جزیره کیش هم جز آن دسته مقاصدی ست...

14 دی 1399

سیاه چاله ها چگونه ناپدید می شوند؟!

از بین تمام راز های حل نشده در فیزیک پارادوکس اطلاعات سیاهچاله عجیب ترین آن ها به نظر می رسد، همانطور که سیاهچاله ها عجیب ترین پدیده ها در در جهان هستند آنچه در ورای افق سیاهچاله رخ می دهد به بن بستی برای دانشمندان تبدیل شده است، همراه زومیت باشید.

8 دی 1399

برج عظیم جنوب شرقی ارگ سلطانیه سامان دهی و خواناسازی می گردد

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان، امیر ارجمند روز شنبه 8 آذر ماه با اعلام این خبر گفت: برج عظیم در گوشه جنوب شرقی بارو و حصار ارگ سلطانیه سامان دهی و خواناسازی می گردد که به دلیل ساختار و ریخت شناسی در تراش سنگ، متفاوت...

7 دی 1399

موارد ضروری بهداشتی برای سفر در زمان کرونا

دانستن موارد ضروری بهداشتی برای سفر در زمان کرونا بسیار قابل اهمیت است. همانطور که اطلاع دارید چند ماهی است که ویروس کوچک اما بسیار خطرناک دامن گیر کل دنیا شده است. کشور ما هم جزء کشور هایی است که با این ویروس دست و پنجه گرم می نماید.

30 آذر 1399

مجوزهای تولیدی صنایع دستی تا خاتمه سال تمدید شد

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی گیلان از تمدید تمام مجوزهای صنایع دستی تا سرانجام امسال اطلاع داد.

25 آذر 1399

تعطیلی دو هفته ای کرونایی؛ تهران در انتظار آری روحانی

امروز، قرار است اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بنشینند و رییس قوه مجریه را توجیه کنند که فایده تعطیلی دو هفته ای حتی با زیان فرضی از این محل در مقایسه با خرج شدن منابع محدود کشور برای درمان مبتلایان یا تامین مادام العمر معاش خانواده یک متوفای کووید- 19،...

24 آذر 1399

دوئل شهری در خیابان ولیعصر

زمزمه عقب نشینی مدیران شهری پایتخت از منافع شهروندان در برابر دو گروه اصلی بهره برداران خاص در طولانی ترین خیابان خاورمیانه شنیده می شود.

21 آذر 1399

عملکرد پرنوسان صدا و سیما در دوران کرونا ، اصرار بر روش های تکراری و بی اثر

گزارشگر بین ماشین های متوقف شده در خروجی های شهر می گردد و به هر ماشین که می رسد، می پرسد: آقا مگه قرار نبود مسافرت نرویم؟! و مردم هم همه انگار پاسخ را از بر باشند، چیز هایی جواب می دهند.

20 آذر 1399

قانون مهاجرت اسپانیا

در قانون جدید به زمانی که در این کشور صرف می گردد احتیاج ندارد، بنابراین سرمایه گذاران می توانند مقیم مالیاتی در خارج از اسپانیا باقی بمانند، در حالی که با بهره گیری از اقامت این کشور و آزادی سفر و گردش در اتحادیه اروپا بپردازند.

19 آذر 1399
تعداد: (340)