کسب و کار

مدیر جدید پایگاه جهانی مجموعه شیخ صفی الدین اردبیلی معرفی گردید

مهدی حیدری وند به عنوان مدیر جدید پایگاه جهانی مجموعه شیخ صفی الدین اردبیلی معرفی گشت.

6 فروردین 1399

طرح گام، یک گام مهم و مولد در جهت راهگشایی فراوری است

صبح امروز شروع عملیات اجرایی طرح گام یا همان گواهی اعتبار مولد با هدف تامین نقدینگی بنگاه های اقتصادی بدون افزایش تورم، با حضور رئیس کل بانک مرکزی برگزار گشت.

4 فروردین 1399

برخورد با خرید و فروش بلیت قطارهای نوروز در اپلیکیشن های موبایلی

معاون مسافری راه آهن از برخورد با تخلف خرید بلیت قطار و فروش آن در اپلیکیشن های مشهور فروش اینترنتی اطلاع داد.

1 فروردین 1399

12 شهر مناسب برای دوچرخه سواری

یک شهر مناسب برای دوچرخه سواری شهری است که دوچرخه سواران را مجبور به رقابت با وسائل نقلیه موتوری نکند. این موضوع می تواند این امکان را در اختیار پیاده ها قرار دهد تا سوار دوچرخه شده و در هزینه های مربوط به بنزین، بیمه ماشین و دیگر هزینه ها صرفه جویی نمایند.

28 اسفند 1398

معرفی تعدادی از جاذبه های ترسناک ترکیه

شاید در گذشته برای ایجاد جذابیت در یک مکان گردشگری ذکر نکاتی چون آرامش، امکانات، مناظر بکر و یا سواحل رویایی در کنار هتل های چند ستاره و آداب غذایی فوق العاده کافی بود، اما امروزه به نظر می رسد عده ای از گردشگران به دنبال دیدنی های دیگری هستند، دیدنی...

26 اسفند 1398

بازارچه صنایع دستی در سمنان برگزار می گردد

به گزارش سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سمنان، بازارچه صنایع دستی در سمنان برگزار می گردد.

11 اسفند 1398

بروز مشکل برای باتری تسلا مدل 3 در حین پارک

رسم بر این است که خودروسازان بزرگ، محصولات خود را برای تست و آنالیز بلندمدت در اختیار رسانه های مطرح قرار می دهند. کارانددرایور نیز وب سایت مطرحی در بین رسانه های خودرویی محسوب می گردد که پیروز شد خودرو تسلا مدل 3 را برای یک تست بلندمدت تحت اختیار داشته...

9 اسفند 1398

حداکثر استفاده از ظرفیت بخش مالی و اشتغال موسسه ملل در خراسان شمالی انجام گردد

خبرنگاران/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی خطاب به تمامی مدیران استان گفت: باتوجه به اینکه هفت مصوبه در قالب تفاهم نامه ای بین استان و موسسه مالی اعتباری ملل منعقد شده، بنابراین مدیران باید حداکثر استفاده را از ظرفیت بخش مالی و اشتغال این موسسه داشته...

7 اسفند 1398

لیست ممنوعه شهرسازی در تهران مشخص شد

اعضای شورای اسلامی شهر تهران لیست ممنوعه شهرسازی و استفاده از پروانه نظام مهندسی را مشخص کردند.

2 اسفند 1398

مهرابطال بر انتخابات هیات همگانی کردستان، همچنان قانون اجرانمی گردد

خبرنگاران - گروه استانها: 9 مرداد ماه امسال بود که انتخابات هیأت ورزش های همگانی با تمام حواشی قبل، حین و بعد از مجمع برگزار گردید و ساسان اسعدی با کسب بیشترین رای به این جایگاه پرحاشیه رسید.

2 اسفند 1398

چاپ پول همان مالیات ستانی از فقراست ، باید حداقل 20 درصد فراوری ناخالص داخلی در اختیار دولت باشد

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: برای اداره امور یک کشور اسلامی و غیر اسلامی در هر کجای جهان و بار نظامی که باشید باید حدود 20 تا 25 درصد از فراوری ناخالص داخلی GDP در اختیار حاکمیت باشد تا ...

25 بهمن 1398

کهگیلویه و بویراحمد؛ رتبه نخست اجرای طرح پرداخت یارانه دستمزد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان با جذب 506 نفر شغل اولی در اجرای طرح پرداخت یارانه دستمزد در مقایسه با استان هایی که این طرح در آنها اجرا شده رتبه نخست را کسب کرد.

23 بهمن 1398

نقش انگلیس در فتنه 88 به چاپ سوم رسید

خبرنگاران: نگارنده در این کتاب سعی دارد فرایند مداخلهٔ بریتانیا در ایران به ویژه در انتخابات که جزئی لاینفک از امور داخلی کشور است و مسائل مربوط به آن را به صورت مستند آنالیز کند.

23 بهمن 1398

بازارهای آنتالیا، بهشت عاشقان خرید

در بازارهای آنتالیا فروشنده دنبال مشتری راه نمی رود و هولش نمی کند. می توانید ساعت های زیادی در اوت لت بچرخید. از هر چیز چشم تان را گرفت، با خیال راحت پرو کنید و خریدی لذت بخش داشته باشید.

20 بهمن 1398

رونمایی از برند ملی گردشگری در هیاهوی هجمه ها علیه ایران

پس از سال ها کوشش برای تهیه برند ملی گردشگری قرار است رونمایی از این برند، در حاشیه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی انجام گردد تا بتوان با یاری آن، هجمه های ضدایرانی را تا حدودی خنثی کرد.

18 بهمن 1398

نقش جراحان کوچک در طب مدرن

خبرنگاران/مازندران با توجه کشف فواید بسیار زیاد زالوهای طبی در جهان، آموزش پرورش زالو هم از لحاظ پزشکی و هم از لحاظ مالی بسیار حائز اهمیت است.

14 بهمن 1398

شرط زنگنه برای تضمین خرید از سازندگان داخلی

وزیر نفت گفت: برنامه جدید وزارت نفت، حمایت از سازندگان داخلی با طرح ضمانت خرید است؛ به گونه ای که این وزارتخانه خرید از سازندگانی که کالا های مورد نیاز صنعت نفت را بسازند و گواهی کیفی آن را دریافت کنند، تضمین می کند.

12 بهمن 1398

اصلاحات مالی نباید با ترس انجام گردد

خبرنگاران/کرمانشاه رییس اتاق بازرگانی کرمانشاه با بیان اینکه اصلاحات مالی نباید در کشور با ترس انجام گردد، گفت: برای انجام این اصلاحات به تقویت سرمایه اجتماعی احتیاج داریم.

6 بهمن 1398

کسی که از پشت شیشه ماشین نظرسنجی می کند قابلیت تصمیم گیری درست را ندارد ، قصد دولت از قیمت بنزین کاهش مصرف بود یا درآمد؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در همین مسئله بنزین ما نفهمیدیم قصد کاهش مصرف بود یا درآمد دولت؟ هیچ وقت نفهمیدیم کدام یک از این دو است و البته نوع توزیع هم صحیح و درست نبود.

3 بهمن 1398

جای خالی رونق فراوری در بودجه 99

تجربه 6سال اخیر نشان داده دولت ظاهرادر پی اخذ مالیات از ثروتمندان و اصناف پردرآمد نیست و نمی خواهد پایه های جدید مالیاتی برای فعالیت های غیرمولد و غیرفراوریی وضع کند اگر چنین باشد رونق دلالی به جای رونق فراوری شکل می گیرد.

26 دی 1398
تعداد: (88)