دریافت وام ودیعه مسکن مانع از اخذ تسهیلات خرید مسکن نیست

به گزارش مجله دور زمین، رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: افراد و سرپرست خانواده ها که مستأجر هستند و از تسهیلات وام ودیعه مسکن استفاده کرده اند، می توانند از تسهیلات خرید مسکن هم استفاده کنند.

دریافت وام ودیعه مسکن مانع از اخذ تسهیلات خرید مسکن نیست

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران به نقل از صداوسیما، محمدرضا رضاییکوچی بر اجرای قانون جهش رونق تولید مسکن تاکید کرد و افزود: افراد و سرپرست خانواده ها که مستأجر هستند و به دلیل شرایط کرونایی از تسهیلات دولت (وام ودیعه مسکن) استفاده کرده اند، فرم ج آن ها قرمز نخواهد شد و می توانند از تسهیلات خرید مسکن که همان ساخت یک میلیون واحد مسکونی برای افراد فاقد مسکن است، استفاده کنند.

رضایی کوچی با بیان اینکه فرم (ج) به معنی استفاده افراد از مزایا و تسهیلات دولتی است گفت: در طرح جهش رونق تولید نکات خوبی در راستای ساخت و ساز مسکن فراهم شده است.

وی افزود: در سامانه قبلی که افراد ثبت نام کرده اند و پیروز به دریافت مسکن نشده اند، بر اساس قانون نو جهش رونق تولید ثبت نام های قبلی باطل است.

رضایی کوچی ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی روز سه شنبه مهمان کمیسیون عمران مجلس است، این کمیسیون کاملاً بر اجرای طرح نظارت می کند و راه و شهرسازی به نام مجری و کننده دولت موظف است برنامه های این طرح را هر چه سریع تر به کمیسیون عمران ارائه کند.

وی با مهیا خواندن زمینه اجرایی شدن این طرح افزود: با وجود مصالح ساختمانی مورد نیاز و نیروی کار موجود در کشور، ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال شدنی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 شهریور 1400 بروزرسانی: 16 شهریور 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1935

به "دریافت وام ودیعه مسکن مانع از اخذ تسهیلات خرید مسکن نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت وام ودیعه مسکن مانع از اخذ تسهیلات خرید مسکن نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید