اخبار اقتصادی

برای در امان ماندن از کرونا در نانوایی ها چه کنیم؟

تهران (پانا) - نانوایی ها به دلیل رفت وآمد همیشگی مردم و صف کشیدن برای خرید نان، یکی از اماکن پرخطر از نظر انتقال کرونا محسوب می شوند. بنابراین هنگام مراجعه به نانوایی باید یکسری نکات بهداشتی را رعایت کرد تا از کووید-19 در امان ماند.

1 اردیبهشت 1400

تشکیل گروه هم خوان کشوری متشکل از اعضای مستعد کانون پرورش فکری

تهران (پانا) - رییس انجمن سرود - نمایش کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان از ساخت 24 سرود و نماهنگ استانی و کشوری از سوی اعضای این انجمن در طول دوره فعالیت آن اطلاع داد.

31 فروردین 1400

چین 13 فرد و نهاد انگلیس را تحریم کرد خبرنگاران

چین 13 نهاد و فرد در انگلیس را به دلیل اظهارات دروغین و اطلاعات جعلی در خصوص اقلیت مسلمان اویغور در سین کیانگ تحریم کرد.

29 فروردین 1400

کشش پایین سرمایه گذاران برای فراوری در مناطق آزاد

در 11 ماهه سال 1399 کمترین تعداد جواز تاسیس صادر شده با 129 فقره مربوط به مناطق آزاد و ویژه مالی بوده است. پس از آن کهگیلویه و بویر احمد با 159 فقره و بوشهر با 226 فقره قرار دارند که نشان دهنده تمایل کم تر سرمایه گذاری در بخش فراوری در مناطق آزاد است.

29 فروردین 1400

پیش بینی بازار بورس؛ وضغیت بازار بورس تا عید و در فروردین چگونه خواهد بود؟

خبرنگاران- به نظر می رسد فرایند سینوسی بازار بورس تا نوروز ادامه دار خواهد شد.تحولات بازار بورس و فرایند مبهم شاخص در روزهای گذشته بسیاری از متضررین این بازار را درچار ابهام نموده است که در روزهای اینده چه اتفاقی خواهد افتاد. برای آنالیز شرایط روزهای...

26 فروردین 1400

خبرنگاران پولیتیکو: دولت بایدن پیشنهاد جدیدی به ایران می دهد

تهران- خبرنگاران- تارنمای پولیتیکو دوشنبه شب در گزارشی مدعی شد که دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا برای شکستن بن بست هسته ای، پیشنهاد جدیدی به ایران ارائه خواهد نمود.

23 فروردین 1400

جهانگیری: از نوروز درس همدردی، همبستگی و گشودگی بیاموزیم

تهران (پانا) - معاون اول رئیس جمهوری با صدور پیامی فرارسیدن سال 1400 را به همه ایرانیان تبریک گفت.

21 فروردین 1400

چرا رشد مالی مثبت شد؟

طبق اعلام بانک مرکزی فراوری ناخالص داخلی کشور در 9 ماهه امسال به 480 هزار و 630 میلیارد تومان رسیده که در مقایسه با سال قبل معادل 2.2 درصد رشد یافته است.

20 فروردین 1400

آلمان به دنبال سیاست گذاری مشترک تحریمی با آمریکاست

وزیر خارجه آلمان گفت، این کشور امیدوار است که بهبود روابط با آمریکا در دوران ریاست جمهوری بایدن، راه را به سوی یک سیاست گذاری تحریمی مشترک علیه چین و روسیه بابت نقض های گسترده حقوق بشر در این دو کشور هموار سازد.

19 فروردین 1400

وام خرید مسکن بدون احتیاج به اوراق، تا انتها اردیبهشت 1400 تمدید شد

بانک عامل بخش مسکن اظهار داشت: تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن این بانک تا سرانجام اردیبهشت 1400 تمدید شده است.

18 فروردین 1400

بانک ملی ایران خدمت به زائران را وظیفه خود می داند

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در دیدار با شهردار مشهد مقدس گفت: این بانک خدمت به زائران و مجاوران را وظیفه خود می داند و تمامی سعی خود را می کند تا با تمام توان در امور اقتصادی شهر مشهد سهیم باشد و آن را برکت کار خود می داند.

14 فروردین 1400

اینتر بدهی اش به منچستریونایتد را پرداخت، سونینگ آماده واریز حقوق های ژانویه

باشگاه اینتر بدهی خود به باشگاه منچستریونایتد در مورد روملو لوکاکو را پرداخت.

14 فروردین 1400

روایتی از پرونده جنجالی قاتل سریالی بزرگراه ها

وقتی دستگیر شد، بدون مقاومت تمام قتل ها را بازسازی کرد. ماجرای هولناک قتل ها مانند کاموایی که رشته های کلافش به هر طرف افتاده باشد، پخش بود. بیشتر جنایت ها در بزرگراه ها رخ داده بود. نخستین قتل که استارت این جنایت هولناک بود، توسط قاتل در سال 85 زده شد و...

12 فروردین 1400

رایزنی تامین اجتماعی برای افزایش دوباره حقوقها

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین شرایط ادامه اجرای طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده شرح داد و از رایزنی با سازمان برنامه و بودجه برای تامین منابع اقتصادی مورد نظر اجرای مرحله دوم متناسب سازی اطلاع داد.

1 فروردین 1400

امکان پیش بینی سیل، 3 تا 4 روز قبل از رخداد در کشور فراهم شد

تهران (پانا) - رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور از بهره برداری آزمایشی سامانه پیش بینی و هشدار سیل در کل کشور اطلاع داد.

26 اسفند 1399

بدون توقف اصلا سانسور نمی گردد

تهیه کننده برنامه بدون توقف تاکید می نماید که درصد سانسور در این برنامه در حد صفر بوده است و مردم به طور مستقیم و بدون واسطه پرسش هایشان را با مسوولان در میان می گذارند.

26 اسفند 1399

نینتندو سوییچ؛ پدیده ای بی رقیب بین کنسول ها (مرور نسل هشتم)

نینتندو دهه پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت؛ دوره ای که با پیروزیت عظیم Wii همراه شده بود. کنسولی که نه تنها از نظر مالی سود سرشاری را نصیب آن ها کرد، بلکه به دلیل نوآوری هایی نظیر کنترل حرکتی مشهورش، در تاریخ ماندگار شده. بعد از به سرانجام رساندن نسلی پیروز،...

25 اسفند 1399

ارائه کارت اعتباری سهام عدالت به روش غیرمستقیمی ها از هفته آینده

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: از هفته آینده به دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند کارت اعتباری پرداخت می شود.

25 اسفند 1399

خبرنگاران ریشه مشکل همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی کجاست؟

تهران- خبرنگاران- فعالان بازنشسته تامین اجتماعی در مورد مساله همسان سازی حقوق بازنشستگان این سازمان، ریشه بروز مسائل اقتصادی را افزایش غیراصولی 1.5 میلیون نفر مستمری بگیر دانستند که دولت حق بیمه آنها را پرداخت نکرده و این بدهکاری به مرور زمان، به رقم...

24 اسفند 1399

خبرنگاران فرماندار: سفر به چابهار به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ممنوع شد

چابهار- خبرنگاران- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: سفر به چابهار به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع بعدی ممنوع شده و در صورت مشاهده تردد خودروهای غیربومی جریمه 500 هزار تومانی اعمال خواهد شد.

23 اسفند 1399
تعداد: (472)