173 دقیقه بازی برای آقای گل فراموش شده ایران در ماریتیمو

به گزارش مجله دور زمین، 173 دقیقه بازی در لیگ پرتغال بدون گل و پاس گل ماحصل انتقال یکی از بهترین بازیکنان لیگ فوتبال ایران بود.

173 دقیقه بازی برای آقای گل فراموش شده ایران در ماریتیمو

به گزارش ایسنا، علی علیپور در پرسپولیس بهترین روزهای فوتبال خود را ثبت کرد و به تیم ملی هم دعوت شد. کسب عنوان آقای گلی در کنار قهرمانی های تیمی نام علیپور را به عنوان یکی از برترین مهاجم های فوتبال ایران بر سر زبان ها انداخت. با این حال او بعد از انتها فصل قبل که با یک قهرمانی برای پرسپولیس در لیگ و حذف در جام حذفی به انتها رسید، راه خروج را در پیش گرفت و راهی ماریتیمو شد.

173 دقیقه بازی در لیگ پرتغال بدون گل و پاس گل ماحصل انتقال یکی از بهترین بازیکنان لیگ فوتبال ایران بود. او در تیم خود به بازیکنی نیمکت نشین تبدیل شده است و حتی دو بازی 90 دقیقه ای کامل برای تیمش انجام نداده است. اتفاقی که می توانیم از همین الان آن را نامزد بدترین انتقال فصل بدانیم.

تیم هشتم جدول رده بندی لیگ پرتغال در کنار رودریگو پینتو که بهترین مهاجم و بازیکن این تیم بوده چندین مهاجم دیگر هم در ترکیب خود دارد و بعید است تا انتها فصل فرضصت چندانی برای بازی به علیپور برسد چون ماریتیمو برای به دست آوردن سهمیه اروپایی رقابت می کند و فرصتی برای بازی دادن به علیپور نخواهد بود.

اتفاقی که برای مهدی طارمی رخ داد و در همان تیم ریو آوه در فصل اول برای علیپور رخ نداد. حتی پای شهریار مغانلو دیگر لژیونر ایرانی در پرتغال که در سانتاکلارا بازی می کند به گلزنی باز شد ولی علیپور در حسرت حضور در ترکیب اصلی است.

این انتقال یادآور انتقال وحید امیری یکی از خوب های لیگ ایران به ترابزون است. وحید امیری نیز تقریبا همین شرایط را داشت و نتوانست در ترابزون اسپور خوش بدرخشد و خیلی زود بعد از یک فصل به پرسپولیس برگشت تا لباس تیم ملی را از دست ندهد و همین هم شد و او توانست در بازشکت به پرسپولیس با این تیم قهرمان لیگ و نایب قهرمان آسیا شود و عملکرد خوبی نیز داشت و اکنون یکی از نفرات مدنظر اسکوچیچ است. آیا علیپور از این اتفاق درس می گیرد و راه وحید امیری را می رود یا همچنان بر انتقال خود به این تیم اصرار خواهد ورزید.

قرارداد علیپور با ماریتیمو دو ساله است و باید دید او برای فصل بعد تمایلی به بازگشت به لیگ ایران و احیای دوباره نام علی علیپور به عنوان آقای گل لیگ فوتبال ایران دارد یا او ترجیح می دهد در اروپا بماند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1591

به "173 دقیقه بازی برای آقای گل فراموش شده ایران در ماریتیمو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "173 دقیقه بازی برای آقای گل فراموش شده ایران در ماریتیمو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید