وام خرید مسکن بدون احتیاج به اوراق، تا انتها اردیبهشت 1400 تمدید شد

به گزارش مجله دور زمین، بانک عامل بخش مسکن اظهار داشت: تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن این بانک تا سرانجام اردیبهشت 1400 تمدید شده است.

وام خرید مسکن بدون احتیاج به اوراق، تا انتها اردیبهشت 1400 تمدید شد

به گزارش خبرنگاران از مهر، بانک عامل بخش مسکن در اطلاعیه ای گفت: این بانک مهلت استفاده از تسهیلات طرح 82 را تا سرانجام اردیبهشت ماه سال 1400 تمدید کرد. در این راستا اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مشمول درخواست هایی است که پیش نویس قرارداد حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت 1400 تنظیم و قراردادهای مذکور حداکثر تا تاریخ 31 خرداد 1400 در دفاتر اسناد رسمی ثبت شوند.

گفتنی است که پیش تر بانک مذکور با هدف یاری به خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه و تقویت قدرت خرید متقاضیان مسکن و همچنین کاهش هزینه های اخذ تسهیلات، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده را تا سرانجام سال 1399 در دستور کار قرار داده بود.

از 25 دی ماه سال 1399 به مناسبت سالروز تأسیس بانک تخصصی بخش مسکن، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن به صورت توأم (بدون سپرده و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن) در دستور کار شعب بانک قرار گرفته است.

سقف تسهیلات مذکور در مرکز استان، برای خرید انفرادی 80 میلیون تومان و برای زوجین 160 میلیون تومان و در شهرستان های استان برای خرید انفرادی 60 میلیون تومان و برای زوجین 120 میلیون تومان گفت.

تمامی شعب بانک عامل بخش مسکن به متقاضیانی که تا سرانجام اردیبهشت ماه سال آینده درخواست بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را دارند، تسهیلات موصوف را به صورت توأم (بخشی از محل اعتبار داخلی بانک و بخشی از محل خرید اوراق مذکور) پرداخت خواهند کرد.

پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از دی ماه امسال به متقاضیان پرداخت می گردد به نحوی است که نیمی از مبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعاً تا سقف های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم) پرداخت می گردد. به این ترتیب متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1692

به "وام خرید مسکن بدون احتیاج به اوراق، تا انتها اردیبهشت 1400 تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام خرید مسکن بدون احتیاج به اوراق، تا انتها اردیبهشت 1400 تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید