دعوت از 443 متقاضی در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری انتاریو

به گزارش مجله دور زمین، استان انتاریوی کانادا در تاریخ 12 نوامبر برای 443 متقاضی اکسپرس انتری دارای سابقه کار در مشاغلی تعیین دعوتنامه صادر نموده است. متقاضیان اکسپرس انتری می بایست در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS امتیازی بین 466 تا 475 می داشتند. اگر با موفقیت از طرف استان انتاریو انتخاب شوند نیز 600 امتیاز اضافی در CRS دریافت می نمایند و بدین ترتیب در دور بعدی اکسپرس انتری حتما برای آنها دعوتنامه صادر خواهد شد. این در خصوص هر متقاضی برنامه مهاجرت استانی صدق می نماید.

دعوت از 443 متقاضی در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری انتاریو

برنامه مهاجرت استانی انتاریو از متقاضیانی دعوت نموده تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف انتاریو ارائه نمایند که در یکی از مشاغل زیر سابقه کار داشته اند:

مدیران اقتصادی NOC 0111

مدیران روابط عمومی، تبلیغات و بازاریابی NOC 0124

مدیران فروش NOC 0601

حسابرسان اقتصادی و حسابداران NOC 1111

سایر ماموران اقتصادی NOC 1114

مشاغل حرفه ای در مشاوره مدیریت کسب و کار NOC 1122

پرستاران رسمی و پرستاران رسمی بخش روانپزشکی NOC 3012

دستیاران پرستاران، دستیاران پزشکان و مامایان NOC 3124

متخصصین تغذیه NOC 3132

متقاضیان برای اینکه بتوانند از طرف انتاریو انتخاب شوند باید به وسیله راستا مهاجرتی اولویت های سرمایه انسانی درخواست دهند و حداقل یک سال در یکی از مشاغل فوق سابقه کار داشته باشند. سابقه کار باید ظرف پنج سال اخیر قبل از تاریخ ارائه درخواست کسب شده باشد. سابقه کار می تواند خارج از کانادا و یا داخل کانادا کسب گردد اما باید کار مداوم بوده باشد بدین معنی که طی دوره یک ساله هیچ توقفی در کار نبوده باشد و یک سال مداوم در آن کار فعالیت داشته باشند. البته کار کردن برای کارفرمایان مختلف طی این دوره یک ساله قابل قبول است و لازم نیست متقاضی کل یک سال برای یک شرکت و یا یک کارفرما کار نموده باشد.

شغلی که متقاضی را واجد شرایط دریافت دعوتنامه از طرف انتاریو نموده باید همان شغلی باشد که در پروفایل اکسپرس انتری ثبت نموده است. لازم به ذکر است سیستم که در سال 2015 از آن رونمایی شد، سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها یک ITA (یک دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد.

سهمیه انتاریو برای سال امسال میلادی 7600 نفر است. این تعداد شامل 250 نیروی کار موقت در مشاغلی که سطح مهارتی میانه دارند و یا سطح مهارت شغلشان در دسته بندی ملی مشاغل یا NOC برابر با C است می گردد. در سال 2019 بیش از نیمی از مجموع 7391 متقاضی که از طرف برنامه مهاجرت استانی دعوت شدند را متقاضیان اکسپرس انتری تشکیل داده است.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2058

به "دعوت از 443 متقاضی در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری انتاریو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 443 متقاضی در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری انتاریو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید