حداکثر استفاده از ظرفیت بخش مالی و اشتغال موسسه ملل در خراسان شمالی انجام گردد

به گزارش مجله دور زمین، خبرنگاران/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی خطاب به تمامی مدیران استان گفت: باتوجه به اینکه هفت مصوبه در قالب تفاهم نامه ای بین استان و موسسه مالی اعتباری ملل منعقد شده، بنابراین مدیران باید حداکثر استفاده را از ظرفیت بخش مالی و اشتغال این موسسه داشته باشند.

حداکثر استفاده از ظرفیت بخش مالی و اشتغال موسسه ملل در خراسان شمالی انجام گردد

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت طراحی کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

محمد علی شجاعی در جلسه آنالیز مصوبات و تفاهم نامه های موسسه مالی و اعتباری ملل که در 28 دی ماه در محل استانداری برگزار گردید، اظهارکرد: زمانی که مصوبه ای تصویب می گردد به معنای اهمیت بالای آن است پس باید در زمان معین، کار انجام گردد و مصوبات موسسه ملل با 500 میلیارد تومان برای ما اولویت دار است زیرا این میزان سرمایه گذاری می تواند تحول خوبی در استان رقم بزند.

وی با تاکید بر اینکه نگاه ما این است که برای سرمایه گذار از هیچ کاری دریغ نکنیم، اضافه کرد: بحث آموزش فرش باید به فوریت از سوی سازمان صمت انجام و فضای سوله ها برای بافندگان فرش از سوی فرمانداران تامین گردد، ضمن اینکه بحث بافت خانگی فرش هم مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

شجاعی در ارتباط با مصوبه حوزه فرش استان نیز گفت: در کنار اینکه باید فضای فیزیکی ایجاد سوله برای شهرستان های دارای ظرفیت فراهم کنیم می توانیم ادامه جهت راه در منازل بافندگان با تاکید بر امر اشتغالزایی انجام دهیم.

رئیس هیات مدیره گروه مالی موسسه مالی اعتباری ملل نیز در این جلسه گفت: مصوبات این جلسه کار استانی نیست و باید بدانیم اگر می خواهیم کشور خود را آباد کنیم باید بیش از وظایف خود انرژی و زمان بگذاریم که البته با همتی که از دکتر شجاعی سراغ دارم برای ادامه فرایند کار نگرانی نداریم.

غفور خدامهر اظهارکرد: موسسه مالی و اعتباری ملل در هشت حوزه مختلف فعالیت های خوبی دارد که امیدواریم تمام ظرفیت این موسسه را در اختیار خراسان شمالی قرار دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 840

به "حداکثر استفاده از ظرفیت بخش مالی و اشتغال موسسه ملل در خراسان شمالی انجام گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حداکثر استفاده از ظرفیت بخش مالی و اشتغال موسسه ملل در خراسان شمالی انجام گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید