انجام تحقیقات بر روی اکسیدگرافن به منظور رفع نیاز های ارتش آمریکا

به گزارش مجله دور زمین، با انعقاد قراردادی میان گرافن لابراتوریز (GLI)، یکی از شرکت های تابعه شرکت جی 6 متریالز، با ارتش آمریکا قرار است تحقیقات روی اکسیدگرافن و کاربرد های آن به منظور رفع نیاز های ارتش آمریکا انجام شود.

انجام تحقیقات بر روی اکسیدگرافن به منظور رفع نیاز های ارتش آمریکا

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، شرکت جی 6 متریالز (G 6 Materials) توافق نامه استفاده از مواد اکسیدگرافن را با ارتش آمریکا امضا کرد. این شرکت اعلام کرده است که شرکت تابعه آن ها، Graphene Laboratories، یک قرارداد خدمات آزمایشی با مرکز تحقیقات و توسعه مهندسی ارتش آمریکا در می سی سی پی منعقد کرده است.

GLI ویژگی های عملکرد و کیفیت مواد اکسید گرافن را به منظور کمک به حل چالش های زیست محیطی ارزیابی خواهد کرد. توسعه مواد GO با قابلیت جذب عالی برای حذف آلاینده های پیچیده، با 10 آزمایش خاص که از طریق ERDC ارتش آمریکا بر روی مواد اکسید گرافن GLI انجام می شود، صورت می گیرد. این پروژه برای بازه زمانی پیش بینی شده یک ساله اجرا خواهد شد.

دانیل استولیاروف، مدیرعامل شرکت جی 6 متریالز می گوید: ورود به این توافق نامه با ERDC ارتش آمریکا هیجان انگیز بوده و نقطه عطف مهمی برای G 6 است. رسمی کردن این رابطه تازه و راهبردی با ارتش آمریکا نتیجه مستقیم خرید GX Technologies در اوایل سال 2021 است. تیم ما مشتاقانه منتظر آغاز این پروژه، استفاده از تخصص مرتبط با گرافن و ارزیابی نتایج همراه با ERDC ارتش آمریکا است. من می خواهم از پرسنل جی 6 متریالز برای حرفه ای بودن آن ها تا به امروز و همچنین سطح شدید علاقه آن ها به کار با GLI تشکر کنم. انتظار ما این است که این قرارداد تنها آغاز یک رابطه طولانی و دوجانبه سودمند با ERDC ارتش آمریکا باشد.

GLI قصد دارد مواد اکسید گرافنی را توسعه دهد که دارای قابلیت جذب برتر برای حذف آلاینده های پیچیده هستند، همانطور که از طریق تیم تحقیقاتی آن ها پیشنهاد شده، این فناوری برای ERDC ارتش آمریکا بسیار جالب است.

این شرکت تابعه جی 6 متریالز انتظار دارد روی سه فرمولاسیون تمرکز کند که تا حد زیادی درجه اکسیداسیون آن ها فرق دارد. ERDC ارتش مواد GO تازه پیشرفته از طریق GLI را تحت شرایط و ضوابط این توافق نامه ارزیابی خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 اسفند 1400 بروزرسانی: 22 اسفند 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2137

به "انجام تحقیقات بر روی اکسیدگرافن به منظور رفع نیاز های ارتش آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام تحقیقات بر روی اکسیدگرافن به منظور رفع نیاز های ارتش آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید