کبگانیان قائم مقام و دبیر ستاد علم و فناوری شد

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور حکمی منصور کبگانیان را به سمت قائم مقام و دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب کرد.

کبگانیان قائم مقام و دبیر ستاد علم و فناوری شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور حکمی منصور کبگانیان را به سمت قائم مقام و دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب کرد.

در بخشی از حکم عاملی خطاب به کبگانیان آمده است:

با اعتماد به فضل الهی و نظر به وظایف خطیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در سیاستگذاری، هماهنگی و نظارت کلان بر امور علمی کشور و به منظور تحقق و اجرایی سازی کامل سیاست ها، تصمیمات و مصوبات شورای عالی در حوزه علم و فناوری جنابعالی را به موجب این حکم به مدت 3 سال به عنوان قائم مقام و دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی با اختیارات کامل علمی، اداری و پشتیبانی مربوطه، منصوب می نمایم.

در ضمنً در بخش دیگری از این حکم نیز آمده است: به منظور سیاستگذاری اجرایی، هماهنگی و نظارت بر اجرای نقشه جامع علمی کشور حکم جنابعالی به عنوان قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور برای مدت 3 سال تمدید می گردد.

بدیهی است ستاد علم و فناوری نقش هماهنگ کننده شوراها و کمیسیون های تخصصی مربوطه را بر عهده خواهد داشت.

لازم به ذکر است منصور کبگانیان عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی و استاد تمام دانشگاه صنعتی امیر کبیر از ابتدای تشکیل ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور تاکنون دبیر این ستاد بوده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: بروزرسانی: 1 مرداد 1398 شناسه مطلب: 284

به "کبگانیان قائم مقام و دبیر ستاد علم و فناوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کبگانیان قائم مقام و دبیر ستاد علم و فناوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید