پرداخت مابه التفاوت پاداش قاسمی بابت مدال آوری درالمپیک لندن

به گزارش مجله دور زمین، چهل و ششمین نشست اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز به ریاست سید رضا صالحی امیری برگزار گردید.

پرداخت مابه التفاوت پاداش قاسمی بابت مدال آوری درالمپیک لندن

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

یکی از موارد مطرح در نشست امروز تعامل با فدراسیون های بین المللی رشته های مختلف بود. این مسئله با لحاظ کردن در پیش بودن بازی های المپیک و شرایط کسب سهمیه برای این بازی ها مطرح شد. همچنین مقرر شد کمیته ملی المپیک در خصوص تعلیق جودو ایران پیگیری های لازم را با سازمان ها و مقامات بین المللی مربوطه داشته باشد.

موافقت با پیشنهاد کمیسیون آموزش کمیته ملی المپیک و آموزشگاه ملی المپیک برای برگزاری دوره های پیشرفته مدیریت ورزشی DBAو MBA دیگر موضوع مطرح در نشست امروز بود.

در نشست امروز اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک همچنین درخواست کمیل قاسمی مدال آور المپیک لندن در کشتی آزاد برای دریافت مابه التفاوت پاداش مدال آوری خود مورد رسیدگی نهاده شد. این کشتی گیر آزادکار ایران در المپیک لندن صاحب مدال برنز شد اما به دلیل مثبت اعلام شدن نتیجه دوپینگ کشتی گیران هم وزن وی که صاحب مدال طلا و نقره شده بودند، برنز وی به طلا تبدیل شد.

بر همین اساس قاسمی خواهان پرداخت مابه التفاوت پاداش پای سکوی خود از طرف کمیته ملی المپیک شده بود. در این زمینه مقرر شد تا پس از تایید و ابلاغ رسمی کمیته بین المللی المپیک این موضوع لحاظ گردد.

درخواست فدراسیون فوتبال برای دریافت یاری اقتصادی هم دیگر موضوع مطرح در نشست اعضای هیات اجرایی بود. در این زمینه مقرر شد با توجه به بودجه کمیته ملی المپیک، حداکثر مساعدت لازم با فدراسیون فوتبال انجام گردد طوریکه میزان پرداختی به فوتبال کمتر از دوره قبل نگردد.

در نشست امروز همچنین از خدمات 10 ساله مجید شایسته رئیس پیشین فدراسیون تنیس تقدیر شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 447

به "پرداخت مابه التفاوت پاداش قاسمی بابت مدال آوری درالمپیک لندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت مابه التفاوت پاداش قاسمی بابت مدال آوری درالمپیک لندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید