واکنش معاون رئیسی به نقدها اصلاح طلبان: در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشتیم

به گزارش مجله دور زمین، حسینی گفت که دولت در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشته است. همه دیدیم که دولت در بحث واکسیناسیون عمومی و گشایش های اقتصادی اقدامات خوبی را انجام داده و همه بخش های دولت در این زمینه فعال هستند.

واکنش معاون رئیسی به نقدها اصلاح طلبان: در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشتیم

به گزارش مهر، سید محمد حسینی، در واکنش به اظهارات اخیر برخی از اصلاح طلبان مبنی بر اینکه رئیسی باید گزارش عملکرد 100 روزه دولت را ارائه دهد، گفت: دولت برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای رفع مسائل کشور دارد.

وی اعلام نمود: ما باید عملکرد هشت ساله دولت روحانی را مدنظر قرار دهیم و علیرغم اینکه آن ها وعده های زیادی دادند، همه دیدیم که نتیجه چه شد.

الان بدهی های بسیار زیادی به دولت سیزدهم رسیده است و هر ماه دولت مبالغ زیادی را برای تسویه بدهی های دولت سابق پرداخت می کند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور متذکر شد: باید این مسئله را هم مورد توجه قرار داد که وزرا از سوم شهریور شروع به کار کردند و باید به دولت فرصت داده شود تا همه مسئولان اجرایی خود به ویژه در استان ها را مستقر کند که این کار تا حدی زمانبر است.

حسینی تاکید کرد: دولت در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشته است. همه دیدیم که دولت در بحث واکسیناسیون عمومی و گشایش های اقتصادی اقدامات خوبی را انجام داده و همه بخش های دولت در این زمینه فعال هستند.

وی گفت: جلسات هماهنگی بین وزرا و دیگر مسئولان دولت هر هفته تشکیل می شود و شخص رئیس جمهور دغدغه جدی برای رفع مسائل معیشتی مردم دارد. البته تمرکز دولت فقط رفع مسائل اقتصادی کشور نیست بلکه دولت برنامه هایی برای رفع مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کشور هم دارد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: همه وزرا و دولتمردان موظف شده اند که راهکاری برای رفع مسائل معیشتی جامعه در نظر بگیرند و باید گزارش عملکرد خود را به دولت و مردم ارائه دهند.

اقشار مختلف جامعه، آسیب های فراوانی به ویژه از لحاظ معیشتی دیدند. در دو سال اخیر به دلیل شیوع بیماری کرونا، گرفتاری و مسائل مردم بیشتر شده و دولت نیز تمام توان خود را برای بهبود شرایط کشور به کار گرفته است. ما نیز در پی این هستیم که شرایط کشور روز به روز بهبود یابد.

حسینی متذکر شد: همچنین برخی از شورا های عالی کشور در چند سال گذشته تشکیل جلسه نداده بودند که رئیس جمهور از ابتدای شروع به کار خود پیگیر تشکیل این جلسات بود و تا به امروز هم برخی از این شورا ها با حضور شخص رئیس جمهور تشکیل جلسه داده اند. این مسائل نشان دهنده آن است که دولت عزم جدی برای رفع مسائل کشور دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2062

به "واکنش معاون رئیسی به نقدها اصلاح طلبان: در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش معاون رئیسی به نقدها اصلاح طلبان: در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید