فوتبال به نساجی بدهکار است، بازیکن را با سلام و صلوات بازی می دادم

به گزارش مجله دور زمین، محمدرضا مهاجری پنجشنبه شب پس ازتساوی بدون گل تیمش نساجی مازندران برابر صنعت نفت آبادان درجمع خبرنگاران افزود: باید صراحتا اعلام کنم که اگر من همچنان در تیم نساجی به کار خود ادامه دهم روزهای خوبی در انتظار هواداران عاشق این تیم نخواهد بود.

فوتبال به نساجی بدهکار است، بازیکن را با سلام و صلوات بازی می دادم

وی درعین حال از هواداران تیم نساجی عذرخواهی کرد و با بیان اینکه هواداران نساجی لایق بهترین ها هستند و من نمی توانم این بهترین ها را برای آنها فراهم کنم، شرح داد، بنده هیچ وقت اهل ناز کردن و اینگونه مسائل نیستم، همیشه دلی کارکردم وبا دلم نیز تصمیم می گیرم.

توانم درهمین حد است

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه فکر میکنم که بیشترازاین نمی توانم دربحث مربیگری دراین تیم ارائه دهم و وقت آن رسیده تا از این تیم بروم، افزود: من اصلاً نمی خواهم مردم را اذیت کنم، حدود 35 سال به عنوان بازیکن و مربی در این فوتبال حضور دارم، اما درس های بزرگی از مردم قائمشهر گرفتم.

مهاجری ادامه داد، البته پیش از این نیز در تیم های پر تماشاگر ابومسلم بازی کردم اما چه خوشمان بیاید و چه نیاید تا به امروز هواداری به خونگرمی هواداران نساجی ندیده ام.

وی افزود: واقعا با تمام وجودم می گویم، فوتبال ایران به نساجی و هواداران این تیم بدهکار است و ای وای بر ما که قدر این سرمایه بزرگ را در فوتبال این کشور نمی دانیم.

مهاجری درعین حال گفت، که دست تک تک هواداران نساجی را می بوسم و هر کجا که باشم با شنیدن اسم آنها به نیکی یادشان خواهم کرد.

با بدقولی خیلی ها، من شرمنده هواداران شدم

وی افزود، که این آخرین بازی بود که مسئول فنی تیم نساجی بودم، واقعاً شرمنده هواداران شدیم. خیلی سختی کشیدیم و خیلی هاتاکنون قول دادند که فقط وفقط قول بدون پشتوانه عمل بوده است.

سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: هرچند ما دراین مدت تلاش کردیم تا مردم را خرسند کنیم اما نشد و من همه تقصیرها را گردن می گیرم.

مهاجری با اشاره به اینکه مردم قائمشهر لایق بهترین ها هستند و باید اعتراف کنم زمانی که مسئولیت این تیم را قبول کردم نمی دانستم این باشگاه چه جایگاهی دارد، افزود: قطعاً اگر این عشق و جایگاه نساجی و مردم به این تیم را می دانستم تیمی بهتر، باتجربه تر و با بودجه بیشتری را می بستم تا این اتفاقات نیفتد و من مردم را خرسند ببینم. نمی خواهم شاگردانم را زیر سوال ببرم و امروز نیز به آنها گفتم که شرف خود را وسط گذاشتند و من به آنها افتخار می کنم اما اتفاقی که باید بیفتد تا به امروز نیفتاده است.

مانند بازی با فولاد تیم برتر میدان بودیم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران دربخش دیگری از سخنان خود دراین نشست خبری با بیان اینکه دراین بازی نیز همانند دیدار مقابل فولاد خوزستان حداقل تیم برتر میدان بودیم، افزود: با احترام به تیم صنعت نفت آبادان امروز حاکم توپ و میدان بودیم اما توپ های ما تبدیل به گل نشد.

مهاجری ادامه داد، امروز چه به لحاظ فوتبالی که تیم نساجی ارائه داد و به چه لحاظ حمایت هواداران از تیم اتفاق ویژه ای در تاریخ فوتبال ایران بود هواداران ما از ابتدای بازی تا 30 دقیقه بعد از خاتمه مسابقه ما را تشویق کردند. اتفاقی که اگر خواب بودیم نیز باید ما را بیدار کرده بود مگر اینکه خودمان را به خواب زده باشیم چون کسی که خود را به خواب زده باشد را نمی توان از خواب بیدار کرد.

دیگر نمی توانم درنساجی کارکنم

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این پرسش که استعفای او از هدایت این تیم قطعی است، اظهار کرد: بحث استعفا در میان نیست، اما من دیگر نمی توانم در این تیم کار کنم. تا به امروز نیز با دلم در تیم نساجی کار کردم.

مهاجری گفت، هیچ گاه در دوران مربیگری خود اهل گله و شکایت نبودم و به دنبال منت گذاشتن بر سر کسی نیستم. این شالی که امروز بر گردن من است را تا آخرین روز زندگی نگه خواهم داشت. این شال را محمد روشندل تیم نساجی بعد از متبرک کردن در کربلا به من داد و من این را تا آخرین روز زندگی ام نگه خواهم داشت.

وی افزود: در دوران مربیگری خود هیچ گاه استعفا ندادم و در شرایطی سخت تر از این نیز کار کردم از استعفا دادن بدم می آید اما مردم نساجی مطالبه به حقی دارند.

سرمربی مستعفی تیم نساجی ادامه داد، اگر امروز یک توپ نفتی ها وارد دروازه تیم نساجی می شد، من چه جوابی باید به هواداران نساجی می دادم.

بازیکن نساجی را با سلام وصلوات وارد زمین می کنم

مهاجری درادامه با بیان اینکه نمی خواهم ارزش بازیکنان خود را پایین بیاورم، چرا که برخی ها تا سر حد جان برای نساجی تلاش دارند، گفت همه باید ببینند وبدانند که از لحاظ بازیکن ما در چه شرایطی قرار داریم.

وی افزود: در این بازی امروز حامد شیری را با سلام و صلوات به زمین فرستادم اما این در حالی است که اگر بازیکن جایگزین داشتم او را به زمین می فرستادم

مهاجری افزود: محمد قاضی مدتهاست که منتظر صدور کارت بازی خود است و در این مدت نیز دیگر در تمرینات ما حضور پیدا نکرد. مگر ما می توانیم حتی با صادر شدن کارت بازی او انتظار معجزه داشته باشیم.

وی افزود: قاضی در شرایط طبیعی می توانست به ما کمک کند علاوه بر قاضی کفشگری و دو بازیکن جوان دیگر ما نیز که کارت بازی آنها صادر نشده است می توانستند به ما کمک کنند اما این اتفاق نیفتاد. من دلیل عدم صدور کارت بازی این بازیکنان را نمی دانم اما این را می دانم که در حال حاضر قاضی و کفشگری به دلیل عدم تمرین مناسب شرایط گذشته را ندارند.

وی در خاتمه با بیان اینکه باید جدایی اش را از نساجی قطعی بدانید، گفت: من تصمیم خود را گرفته ام و شاید به خاطر این کار محرومم کنند اما این را بدانید تا روزی که زنده هستم خود را شاگرد مکتب نساجی و هواداران این تیم می دانم.

مهاجری ازصادرنشدن کارت بازی چهاربازیکن تیم نساجی و وعده هایی که مدیران باشگاه برای بهبودی شرایط این تیم داشتند، درنشست های خبری قبل گلایه کرده بود وبه نظر می رسد یکی از دلایل جدایی او کادرفنی نساجی باشد.

تیم نساجی مازندران درچارچوب هفته نهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با نتیجه بدون گل برابر تیم صنعت نفت آبادان متوقف شد.

نساجی در آغاز دومین فصل حضورخود درلیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور سکان هدایت خود را به محمدرضا مهاجری سپرده بود. تیم نساجی مازندران تا خاتمه روز نخست هفته نهم این رقابتها با کسب 10 امتیاز دررده نهم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 2 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 667

به "فوتبال به نساجی بدهکار است، بازیکن را با سلام و صلوات بازی می دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال به نساجی بدهکار است، بازیکن را با سلام و صلوات بازی می دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید