فصل نو برنامه سوره از سه شنبه روی آنتن شبکه چهار می رود

به گزارش مجله دور زمین، فصل تازه برنامه سوره با تغییراتی در فرم و افزودن بخش های تازهی به برنامه به صورت هفتگی و به طور زنده، سه شنبه شب ها ساعت 22 روی آنتن شبکه چهار سیما خواهد رفت.

فصل نو برنامه سوره از سه شنبه روی آنتن شبکه چهار می رود

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مصاحبه با چهره های شاخص قلمرو دین پژوهی، ارتباط تلفنی با صاحب نظران در حین برنامه و پرداختن به اخبار مهم قلمرو دین پژوهی بخش های مهم سری تازه برنامه سوره خواهند بود. بنا به این گزارش قتل بابک خرمدین و حواشی فقهی پیرامون آن از جمله موضوعاتی است که سوره در بخش اخبار قسمت اول خود به آن خواهد پرداخت.

مسعود دیانی همچنان در قامت مجری-سردبیر اجرای این برنامه را بر عهده خواهد داشت. او پیش از این به اسم مجری در برنامه های دیگری، چون شبِ روایت حضور داشته است. طرح مفهوم فمینیسم اسلامی، پرداختن به آرا و اندیشه های سید قطب و آنالیز و نقد کتاب شهید جاوید از موضوعاتی بود که در فصل های قبل این برنامه مجال طرح در تلویزیون را پیدا کرد و واکنش هایی را هم به همراه داشت.

سوره در قسمت نخست با حضور ابوالقاسم علیدوست به حدود اختیارات دولت اسلامی و نسبت آن با امر خصوصی و اجتماعی خواهد پرداخت.

برنامه سوره کاری از گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما و به تهیه کنندگی مرتضی روحانی است که هر هفته ساعت 22 با یک مصاحبه و موضوع داغ روی انتن خواهد رفت. بازپخش برنامه شنبه ها ساعت 14 خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1870

به "فصل نو برنامه سوره از سه شنبه روی آنتن شبکه چهار می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل نو برنامه سوره از سه شنبه روی آنتن شبکه چهار می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید