فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه 6 محصول از امروز

به گزارش مجله دور زمین، تهران (پانا) - گروه صنعتی ایران خودرو سیزدهمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات خود را با عرضه شش محصول شش محصول 206 صندوق دار، پژو پارس بنزینی، دناپلاس، راناپلاس، سورن پلاس و سمند LX را از صبح امروز (چهارشنبه) شروع و به مدت چهار روز (تا سرانجام روز شنبه دوم اسفند ماه) به اجرا خواهد گذاشت.

فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه 6 محصول از امروز

ایران خودرو پس از اجرای دوازدهمین مرحله از پیش فروش محصولات خود که با عرضه 9 محصول که به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در نیمه بهمن ماه اجرا شد، ثبت نام سیزدهمین مرحله از فروش فوق العاده شش محصول خود با موعد تحویل حداکثر 90 روزه و قیمت قطعی را از امروز (چهارشنبه) شروع نموده است.

در این مرحله از طرح فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، محصولات 206 صندوق دار، پژو پارس بنزینی، دناپلاس، راناپلاس، سورن پلاس و سمند LX عرضه شده و اینبار به مدت چهار روز (تا انتها روز شنبه دوم اسفند ماه) اجرایی خواهد شد. واجدین شرایط می توانند در مهلت مقرر به وسیله سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

همچون روال همیشگی طرح های فروش فوق العاده، حداکثر سه روز پس از انتها مهلت ثبت نام و احراز هویت متقاضیان، قرعه کشی از میان ثبت نام کنندگان واجد شرایط در حضور نهادهای نظارتی انجام خواهد شد و اسامی منتخبان به وسیله سایت فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک از سرشماره 300096440 اعلام خواهد شد. پس از آن نیز مشتریان پنج روز فرصت برای واریز وجه خودرو به حساب ایران خودرو وجود خواهد داشت. پس از انجام فرآیند قرعه کشی، اسامی منتخبان به وسیله سایت فروش محصولات ایران خودرو و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

کماکان منتخبان طرح های قبلی نیز که پیروز به واریز وجه نشده اند، می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.

به منظور توزیع خودرو میان مشتریان واقعی و مصوبه کمیته خودرو، همچنان محدودیت های ثبت نام شامل اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا نبودن پلاک فعال شخص متقاضی، دارا بودن گواهینامه، فاصله دست کم 48 ماه از آخرین زمان ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا و تعلق شماره حساب و شماره تماس به شخص متقاضی، بر قوت خود باقی است.

همچنین عدم مراجعه به شبکه خدمات پس از فروش با گذشت سه ماه از تحویل خودرو به معنای ابطال گارانتی خودرو خواهد بود. امکان صلح و نقل وانتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد و ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود. کد کنندگی که در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می شود، می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی به لحاظ استانی مطابقت داشته باشد. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی نیز به اشخاص ثالث ممنوع است.

طبق روال همیشگی طرح های فروش فوق العاده خودروسازان، گارانتی خودرو پس از سه ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به کنندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می شود و در مراجعه به کنندگی کارکرد حداقل 1، 000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

سند و فاکتور فروش خودرو نیز به مدت یک سال رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1693

به "فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه 6 محصول از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه 6 محصول از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید