علیرضا رحیمی: موضوع برکناری میترا نوری چه ارتباطی با بازنشستگی من دارد؟، تا این لحظه تیم هندبال بانوان به ژاپن می رود

به گزارش مجله دور زمین، علیرضا رحیمی، رئیس فدراسیون هندبال گفت: ما با خانم میترا نوری قطع همکاری کردیم و شرح دیگری وجود ندارد و تمام.

علیرضا رحیمی: موضوع برکناری میترا نوری چه ارتباطی با بازنشستگی من دارد؟، تا این لحظه تیم هندبال بانوان به ژاپن می رود

علیرضا رحیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله دور زمین، در خصوص برکناری میترا نوری از نایب رئیسی بانوان گفت: ما با خانم نوری قطع همکاری کردیم و شرح دیگری وجود ندارد و تمام.

وی در خصوص اینکه آیا این تغییر ارتباطی با بازنشستگی و جدایی شما از فدراسیون دارد، گفت: چه ارتباطی می تواند بین این دو موضوع وجود داشته باشد؟

رئیس فدراسیون هندبال در خصوص اینکه احتمال کاندیدایی خانم نوری برای ریاست فدراسیون در این تصمیم نقش داشته است، یادآور شد: او بیاید و کاندید گردد چه ارتباطی می تواند داشته باشد؟ شما منفی به این موضوع نگاه می کنید و باز هم بگویید چه ارتباطی وجود دارد؟

وی تاکید نمود: نوری زحمت کشید و کار کرد اما من صلاح دانستم که قطع همکاری کنیم و تمام.

علیرضا رحیمی در خصوص اینکه این موضوع تاثیری بر کار بانوان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دارد، گفت: چه تیم برود و چه نرود چه ارتباطی با رفتن نوری دارد؟ اینها هیچ ارتباطی با هم نمی توانند داشته باشند.

رئیس فدراسیون هندبال در خصوص احتمال لغو اعزام بانوان به مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن به دلیل مسائل ارزی و مالی توضیح داد: اکثر فدراسیون ها مشکل مالی دارند اگر مسائل مالی آنها حل گردد اعزام و اگر نگردد اعزام نمی شوند. تا این لحظه تصمیم بر اعزام تیم بانوان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 151

به "علیرضا رحیمی: موضوع برکناری میترا نوری چه ارتباطی با بازنشستگی من دارد؟، تا این لحظه تیم هندبال بانوان به ژاپن می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا رحیمی: موضوع برکناری میترا نوری چه ارتباطی با بازنشستگی من دارد؟، تا این لحظه تیم هندبال بانوان به ژاپن می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید