شجاعی مدیرعاملی پرسپولیس را نپذیرفت، بازگشت به ورزش با مسئولیتی نو؟

به گزارش مجله دور زمین، رئیس پیشین فدراسیون تیراندازی با کمان پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس را نپذیرفت.

شجاعی مدیرعاملی پرسپولیس را نپذیرفت، بازگشت به ورزش با مسئولیتی نو؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، این روزها صحبت های زیادی درباره شرایط مدیریتی باشگاه پرسپولیس انجام می گردد. در این مدت اسامی زیادی مطرح شده که مهم ترین آنها مربوط به محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی می گردد که با وجود نظر دولت و تاکید وزارت کشور بر ادامه فعالیتش در استان، این مسئولیت را تحویل داد و راهی مرکز شد.

اگر چه صحبت هایی با شجاعی از سوی وزارت ورزش اجرا شده اما طبق پیگیری ها وی زیر بار این مسئولیت سنگین یعنی مدیرعاملی پرسپولیس نرفته و تمایلی به حضور در این پست ندارد.

وی که در کلاس مربیگری فوتبال آسیا در سال 2001 مدرک مربیگری خود را دریافت نموده، مدیریت مسعود بندرعباس در لیگ 3 قدس در سال 1375 با سرمربیگری مرحوم سیروس قایقران، مدیریت تیم های منتخب فوتبال هرمزگان (نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان و مسعود بندرعباس) و نایب رئیسی هیئت فوتبال هرمزگان را نیز عهده دار بوده و در 1384 با خرید امتیاز کیش و تاسیس تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با سرمربیگری مجید نامجومطلق و سپس با مرحوم نادر دست نشان و کربکندی با بازیکنانی مانند رحیم یوسفی، محمدرضا مهدوی، ادموند بزیک، رضا عابدیان، اسماعیل هلالی، سعید تهرانی نژاد و ... فعالیت در این رشته را ادامه داده است. ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان، عضو هیئت رئیسه کمیته ملی المپیک و خزانه دار این کمیته و حضور در مناصب مختلف فوتبال کشور جزو سوابق ورزشی شجاعی است.

پیگیری ها نشان می دهد با وجود اینکه شجاعی مدیرعاملی پرسپولیس را نپذیرفته اما گفته می گردد وی برای یکی از پست های ورزشی مهم مدنظر است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد باید منتظر حضور دوباره او در ورزش باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اسفند 1400 بروزرسانی: 8 اسفند 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2122

به "شجاعی مدیرعاملی پرسپولیس را نپذیرفت، بازگشت به ورزش با مسئولیتی نو؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعی مدیرعاملی پرسپولیس را نپذیرفت، بازگشت به ورزش با مسئولیتی نو؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید