پاس گل مربیان استقلالی به فرهاد؛ گرفتن 4

به گزارش مجله دور زمین، عنایتی و قلعه نویی این فصل از پرسپولیس نباختند و منصوریان یکی از دو شکست فصل این تیم را رقم زد.

پاس گل مربیان استقلالی به فرهاد؛ گرفتن 4

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یاریِ سرمربیان استقلالی لیگ برتر به فرهاد مجیدی ادامه دارد. امشب طرفدار با رضا عنایتی پیروز شد مثل بازی رفت، پرسپولیس را متوقف کند. کاری که در همین فصل، امیر قلعه نویی هم پیروز به انجامش شده بود. علیرضا منصوریان دیگر سرمربی استقلالی لیگ هم یکی از دو شکست این فصل پرسپولیس را رقم زده است. استقلال علاوه بر اینکه با فرهاد مجیدی 4 امتیاز از دو دربی رفت و برگشت از پرسپولیس گرفت، 16 امتیاز هم بخاطر متوقف شدن پرسپولیس مقابل سرمربیان استقلالی، جلو افتاد و شانس قهرمانی اش بیشتر شد. سرمربیان استقلالی لیگ، دست به دست هم دادند تا فرهاد مجیدی و استقلال قهرمان شوند.

امیر قلعه نویی: 4 امتیاز

اولین ملاقات خانگی که پرسپولیس در این فصل پیروز نشد، به تقابل مقابل گل گهر سیرجان مربوط می گردد. مسابقه ای که شاگردان قلعه نویی بر اساس آمار متریکا، امید گل بالای یک داشتند و پا به پای پرسپولیس جنگیدند. در بازی برگشت، نتیجه ملاقات رفت تکرار شد و هر تیم، یک گل زد. در بازی برگشت گل گهر هم شوت و هم شوت در چارچوب بیشتری زد و 2 امتیاز دیگر از پرسپولیس گرفت.

رضا عنایتی: 4 امتیاز

پرسپولیس انتظار داشت یکی از راحت ترین مسابقاتش را مقابل طرفدارِ تازه لیگ رجحان شده تجربه کند. برخلاف انتظار، این شاگردان عنایتی بودند که در بازی رفت، دو مرتبه از پرسپولیسِ میزبان پیش افتادند. پرسپولیس در نهایت در وقت های اضافی گل تساوی را زد و از شکست فرار کرد. در بازی برگشت هم، کوشش پرسپولیس برای فرار از چالش تساوی پس از دربی ناکام بود و دوباره پیروز به شکست طرفدار نشد، تا عنایتی هم در این فصل مقابل پرسپولیس شکست ناپذیر باقی بماند.

علیرضا منصوریان: 3 امتیاز

یکی از دو باخت این فصل پرسپولیس را علیرضا منصوریان رقم زد. سرمربی که در 5 بازی قبل از آن هیچ گلی به پرسپولیس نزده بود و 4 مسابقه را هم باخته بود. تا اینکه بالاخره در بازی برگشت، از اشتباهات حامد لک استفاده کرد و پرسپولیس را در آبادان با 2 گل شکست داد. منصوریان با این برد، پرسپولیس را وارد چالش جدیدی نموده بود.

رسول خطیبی: 3 امتیاز

رسول خطیبی که در لیگ قهرمانان آسیا برای استقلال بازی نموده بود هم در این فصل از پرسپولیس امتیاز گرفت. او در هفته سوم، اولین شکست فصل یحیی گل محمدی را رقم زد.

داود سیدعباسی: حداقل 2 امتیاز

داود سیدعباسی یکی از یاغی های فوتبال ایران بود و بعد از استقلال، پیراهن پرسپولیس را هم پوشید. سیدعباسی در لیگ برتر 46 مرتبه پیراهن استقلال را به تن کرد. سیدعباسی در کمال ناباوری پیروز شد با پدیده انتهای جدولی، پرسپولیس را متوقف کند. آن هم در حالی که 10 بازی از 13 مسابقه قبلی اش را باخته بود. این دو، در هفته 29 دوباره با هم بازی می نمایند.

فوتبال 360

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2216

به "پاس گل مربیان استقلالی به فرهاد؛ گرفتن 4" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاس گل مربیان استقلالی به فرهاد؛ گرفتن 4"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید