شبنم مقدمی از آدم های بی آزار می گوید

به گزارش مجله دور زمین، شبنم مقدمی با انتشار این عکس نوشت: آدمایی هستن، بهشون می گن سَر به کار و دِل به یار...سرشون به زندگی و کارشونه و دور از زردگرایی ، دور از جریان های به ظاهر جذاب و در باطن مخرب، فارغ از حواشی و متمرکز بر اصل ، راه ِ خودشون رو می رن و کاری م به کار هیچکی ندارن و حتی به زورم نمی شه براشون حاشیه ساخت و به حاشیه کشوندشون.

شبنم مقدمی از آدم های بی آزار می گوید

یه قِسم آدمایی هستن از ادا و اطوار و شوآف گریزون! خود ِ خودشونن...خنده شون خنده س از ته دل، گریه شون گریه س...گاهی از سر ِ شوق ، گاهی از روی غصه و دلتنگی...نه عارفن نه فرشته...آدم معمولی اما واقعی و بی فیلم و ادا...

خود ِ خود ِ واقعی شون معلومه از وجنات و کِرد و کارشون.

یه قِسم آدمایی هستن درد و غم و غصه شون پنهون ِ دل ِ خودشونه خنده و خوشی ِ هرچند کمرنگ شون عیان و تو روی همه ...دوستا و مردمون خنده شونو می بینن و گریه هاشونو نه!

یه قِسم آدمایی هستن نه که ندونن نه که نفهمن چی می گذره دور و برشون...چی تو دل ِ رفیقْ نماهای اطرافه ...چی تو ذات ِپلید ِ بعضی هاس... اما انقدر مراعات و مصالحه بلدن که شر و شور به پا نکنن و بگذرن و چشم ببندن.

اگه از این دست و از این قِسم آدما هستین. آرامش و بی حسرتی و دلْ باخدایی و صلح ِ درون و یه گوش در یه گوش دروازه گی و بی آزاری و نوع دوستی و خنده مدام تون برقرار. در پناه خدا باشین .

منبع: همگردی
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1651

به "شبنم مقدمی از آدم های بی آزار می گوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبنم مقدمی از آدم های بی آزار می گوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید