دعوت از 276 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

به گزارش مجله دور زمین، استان بریتیش کلمبیای کانادا در جدیدترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی یا PNP که دیروز مورخ 16 ژوئن برگزار کرد از 276 متقاضی برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان دعوتنامه صادر کرد. لازم به ذکر است برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا متقاضیان مهاجرت را از دسته های اکسپرس انتری Express Entry BC و Skills Immigration انتخاب می نماید.

دعوت از 276 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

حداقل امتیازها به توضیح زیر بوده است:

SI - Skilled Worker: 100

SI - International Graduate: 100

SI - Entry Level and Semi-Skilled: 80

EEBC - Skilled Worker: 100

EEBC - International Graduate: 103

متقاضیان برای دریافت دعوتنامه به وسیله دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا می بایست ابتدا در سیستم اکسپرس انتری فدرال دارای پرفایل باشند. لازم به ذکر است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.

متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می نمایند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد. بریتیش کلمبیا اخیرا Tech Pilot را تا یک سال دیگر و تا ژوئن 2021 تمدید نمود. این پایلوت مهاجرت کاری که در سال 2017 از آن رونمایی شده است نیروی کار خارجی شاغل در بخش تکنولوژی را که در 29 عنوان شغلی پیشنهاد کار دارند فراهم می نماید. پیشنهاد شغل باید حداقل یا ساله باشد و نیز باید هنگام ارائه درخواست متقاضیان، 120 روز از این دوره یک ساله فرصت به جای مانده باشد.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2033

به "دعوت از 276 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 276 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید