جدیدترین قیمت انواع لوازم خانگی فراوری داخل در بازار

به گزارش مجله دور زمین، یخچال 16 میلیونی، لباسشویی 12 میلیونی، اجاق گاز شش میلیونی، جاروبرقی دو میلیونی، اتو یک میلیون و ماکروویو پنج میلیونی شاید به نظر شما گران بیاید، اما فعلا بازار لوازم خانگی این عدد ها را به عنوان رقم های کاملا عادی و معمولی می شناسد.

جدیدترین قیمت انواع لوازم خانگی فراوری داخل در بازار

حداقل قیمت قابل پرداخت برای یک وسیله قابل اعتماد ایرانی؛ اگر بخواهید روی مدل های بهتر با امکانات بیشتر دست بگذارید باید بودجه را افزایش دهید. در این گزارش تازه ترین شرایط بازار لوازم خانگی را آنالیز نموده ایم.

قیمت انواع یخچال فریزر؛ هشت تا 90 میلیون تومان

یخچال فریزر های بالا پایین که فریزر در قسمت بالایی آن قرار گرفته، ارزان ترین مدل هایی است که می توان در بازار لوازم خانگی پیدا کرد. آن ها در محدوده پنج تا هشت میلیون تومان قیمت دارند و با وجود برفک، می توانند پردردسرترین یخچال فریزر ها هم باشند. دیگر مدل های یخچال فریزر بالا پایین که فریزر آن ها در قسمت پایینی قرار گرفته و یخچالشان عموما آبریز بیرونی دارد، کمی گران تر هستند. قیمت آن ها از حدود هشت میلیون تومان آغاز می گردد که مربوط به یخچال فریزر لایف مدل SRF-105 است. قیمت گران ترین مدل های یخچال فریزر بالا پایین هم به حدود 10 میلیون تومان می رسد. البته قیمت مدل های عظیم تر مثل یخچال فریزر سام مدل RL-500 با ظرفیت بالا حدود 20 میلیون تومان است. در بین یخچال فریزر های دوقلو با قیمت هایی در محدوده 14 میلیون و 400 هزار تومان برای یخچال فریزر آنتیک مدل F65-R65 تا 20 میلیون تومان برای یخچال فریزر نیکسان مدل NR592DN-NF592DN روبرو خواهید شد. قیمت مدل های خارجی مثل دوو D2LRF-0020MW به حدود 38 میلیون تومان می رسد. گران ترین مدل های یخچال فریزر، یعنی انواع سایدبای ساید از حدود 37 میلیون تومان آغاز می گردد. شاید فکر کنید چنین قیمتی برای برند های خارجی است، اما قیمت 35 میلیون تومانی مخصوص یخچال فریزر سایدبای ساید اسنوا مدل S8-2261S است. قیمت یخچال فریزر های ساید بای ساید ال جی و سامسونگ به 80 تا 90 میلیون تومان می رسد که از نمونه آن ها می توان به یخچال سامسونگ مدل FSR12 با قیمت 90 میلیون تومانی اشاره نمود. به طور کلی یخچال فریزر های بالا پایین عموما هشت میلیون تومان، دوقلو عموما 16 میلیون تومان و سایدبای ساید ایرانی عموما 40 میلیون تومان قیمت دارند.

قیمت انواع ماشین لباسشویی؛ هشت تا 40 میلیون تومان

ارزان ترین ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک که می توان در بازار پیدا کرد، حداقل هشت میلیون تومان قیمت دارند. لباسشویی هفت کیلوگرمی لیدر مدل L1200D یکی از آن ها است که این روز ها در صدر فهرست ارزان ترین ها قرار گرفته. لباسشویی کرال مدل TFW-27203 نمونه ای دیگر است که با قیمت هشت میلیون و 600 هزار تومان فروخته می گردد. از طرف مقابل در بین گران ترین مدل ها، محصولات به جا مانده از کوچ برند های کره ای به چشم می خورد. ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-G105SW یکی از آن ها است. احتمالا برای شنیدن قیمت آن لازم باشد خودتان را از قبل آماده کنید. چراکه این ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی، حدود 40 میلیون تومان قیمت دارد. البته همه لباسشویی های خارجی اینقدر گران نیستند. قیمت آن ها از حدود 18 میلیون تومان آغاز می گردد که مربوط یکی از ماشین لباسشویی های ال جی مدل WM-721NS است. به طور کلی این روز ها ماشین های لباسشویی ایرانی بین هشت تا 16 میلیون تومان فروخته می شوند و اغلب آن ها در محدوده 11 تا 12 میلیون تومان قرار گرفته اند. مدل های خارجی هم بین 18 تا 40 میلیون تومان قیمت دارند.

قیمت انواع اجاق گاز؛ دو تا 10 میلیون تومان

ارزان ترین اجاق گاز های پنج شعله موجود در بازار، مدل هایی هستند که فر ندارند و آن ها را اجاق گاز طرح فر می شناسیم. این مدل ها عموما در محدوده دو میلیون تومان قیمت دارند و از جمله آن ها می توان به اجاق گاز طرح فر ارج خزر مدل RS200 اشاره نمود. اگر بخواهید سراغ اجاق گاز های فردار بروید، احتمالا باید حداقل پنج میلیون تومان هزینه کنید. از جمله ارزان ترین مدل ها می توان به اجاق گاز لوپز LP9 اشاره نمود که پنج میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد. گران ترین آن ها هم اجاق گاز برتینو مدل Vaillant اشاره نمود که 10 میلیون تومان فروخته می گردد. به طور کلی عموما اجاق گاز های پنج شعله بدون فر دو میلیون تومان و دارای فر شش میلیون تومان قیمت دارند.

قیمت انواع جاروبرقی؛ 1.5 تا 10 میلیون تومان

یک میلیون و 500 هزار تومان، قیمت مناسب ترین مدل های جاروبرقی موجود در بازار است. جاروبرقی متئو مدل MVC141 با چنین قیمتی فروخته می گردد که از نظر امکانات کاملا مالی طراحی شده و قدرت آن هزار و 400 وات است. اغلب مدل های جاروبرقی در همان محدوده دو میلیون تومان قیمت دارند و در این محدوده گزینه های زیادی برای خرید جاروبرقی پیش رویتان قرار گرفته است. قیمت جاروبرقی های خارجی مثل بوش از پنج میلیون تومان آغاز می گردد و بعضا به 10 میلیون تومان می رسد. این قیمت مربوط به گران ترین مدل، یعنی جاروبرقی آ ا گ VX9-1-CB-P است که در حال حاضر بیشترین قیمت را در بین جاروبرقی ها دارد.

قیمت انواع اتو بخار؛ 400 هزار تا چهار میلیون تومان

اتو های 400 هزار تومانی، ارزان ترین مدل هایی هستند که می توان در بازار پیدا کرد. البته اگر بخواهید سراغ آن ها بروید باید حتی از امکانات معمولی اتو مثل بخاردهی صرف نظر کنید. از نمونه آن ها می توان به اتو هانوور مدل 1004 اشاره نمود. در انتخاب اتو بخار دستتان تا حد زیادی باز است. از 400 هزار تومان تا چهار میلیون تومان می توان اتو بخار پیدا کرد. مدل های مالی که حداقل امکانات را دارند و می توان روی آن ها حساب باز کرد، عموما در حدود 800 هزار تومان فروخته می شوند. قیمت مدل های خارجی حداقل یک میلیون تومان است. در این بازه قیمت پای برند های فلر و فیلیپس به جمع گزینه ها باز می گردد. گران ترین مدل های اتو بخار، انواع اتو مخزن دار هستند که در آن ها محفظه آب و اتو جدا از یکدیگر طراحی شده اند. قیمت این اتوبخار ها مثل فلر، مدل SS241 به حدود چهار میلیون و 300 هزار تومان می رسد. در کنار آن ها اتو های پرسی گزینه دیگری در بازار لوازم خانگی هستند که قیمتشان بین چهار تا 9 میلیون تومان متغیر است.

قیمت انواع ماکروویو؛ چهار تا 40 میلیون تومان

فلر، تکنو و پاناسونیک، برند هایی هستند که محصولات آن ها در فهرست ارزان ترین ماکروویو های موجود در بازار قرار گرفته است. البته آنقدر ها هم که فکر کنید ارزان نیستند و خرید آن ها حداقل چهار میلیون تومان بودجه لازم دارد. ارزان ترین آن ها ماکروویو فلر مدل MW202 است که چهار میلیون و 100 هزار تومان فروخته می گردد. با توجه به اینکه برند های داخلی فعلا سراغ فراوری ماکروویو نرفته اند، احتمالا چاره ای جز خرید همین محصولات با قیمت چهار تا پنج میلیونی نداشته باشیم. قیمت ماکروویو های ال جی و سامسونگ حداقل دو برابر این رقم است. از نمونه آن ها می توان به ماکروویو سامسونگ مدل GE234STS اشاره نمود که هشت میلیون و 400 هزار تومان قیمت دارد. عنوان گران ترین ماکروویو موجود در بازار به یکی از محصولات ال جی با نام MS97BCR رسیده که قیمت آن در بازار حدود 40 میلیون تومان است. این ماکروویو حکم یک آشپز همه کاره را دارد و برنامه های پخت آن به قدری متنوع است که هر کاری از دستش برمی آید.

منبع: فرارو
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1435

به "جدیدترین قیمت انواع لوازم خانگی فراوری داخل در بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین قیمت انواع لوازم خانگی فراوری داخل در بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید