تخریبگر بانک های گلبرگ عامل اسیدپاشی خودرو های پاسداران بود

به گزارش مجله دور زمین، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری عامل تخریب شیشه و تابلوی بانک ها در محدوده کلانتری 147 گلبرگ اطلاع داد.

تخریبگر بانک های گلبرگ عامل اسیدپاشی خودرو های پاسداران بود

به گزارش گروه اجتماعی مجله دور زمین، سردار کیوان ظهیری رییس پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام خبر بازداشت فردی که اقدام به تخریب شیشه و تابلوی بانک ها می کرد گفت: از چندی قبل گزارشاتی مبنی بر تخریب شیشه و تابلوی بانک ها در محدوده کلانتری 147 گلبرگ به پلیس اعلام و مأموران انتظامی اقدامات خود را برای شناسایی عاملان این تخریب ها شروع کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: آنالیز های اولیه مأموران و فیلم های دوربین های مداربسته بانک ها نشان داد فردی با اسلحه ساچمه ای به سمت تابلو و شیشه بانک ها تیراندازی نموده و به سرعت از محل متواری می گردد.

وی با بیان اینکه متهم از خود ردی به جای نمی گذاشت، گفت: کوشش مأموران برای شناسایی این متهم شروع شد و مأموران پس از کار اطلاعاتی پیروز به شناسایی مخفیگاه این متهم شدند و وی روز گذشته طی یک عملیات ضربتی بازداشت شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: مأموران در مخفیگاه متهم، با یک دستگاه خودروی پراید نقره ای رنگ دارای باربند و فاقد پلاک انتظامی روبرو شدند که خودرو نیز به همراه متهم به کلانتری 147 گلبرگ دلالت داده شد.

سردار ظهیری توضیح داد: مأموران با انتقال متهم به کلانتری و آنالیز دقیق تر، با پرونده دیگری مبنی بر اسیدپاشی روی تعدادی خودروی لوکس در منطقه پاسداران روبرو شدند که حاکی از آن بود اسیدپاشی ها، توسط یک راننده خودروی پراید نقره ای باربنددار و فاقد پلاک انتظامی انجام شده است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ متذکر شد: با به دست آمدن این اطلاعات، ظن ماموران مبنی بر اینکه این متهم در اسیدپاشی بر روی خودرو ها نیز نقش داشته باشد، قوی تر شد که در نهایت متهم با دیدن مدارک و شواهد، چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و علاوه بر تخریب شیشه و تابلوی بانک ها با استفاده از سلاح ساچمه زن به اسیدپاشی بر روی خودرو های لوکس در منطقه پاسداران نیز اعتراف کرد.

به گفته این مقام انتظامی، تحقیقات بیشتر نشان داده که متهم مذکور در جریان اغتشاشات اخیر نیز با استفاده از همین سلاح ساچمه زنی، اقدام به تخریب شیشه تعدادی بانک نموده بود.

وی یادآور شد: این متهم درباره اسیدپاشی بر روی خودرو ها در منطقه پاسداران دارای 40 شاکی است و در اعترافات اولیه مدعی شده به دلیل وجود مشکل اعصاب و روان دست به این اقدامات شرورانه زده است.

این مقام انتظامی از تحقیقات بیشتر از متهم برای روشن شدن سایر جرایم احتمالی وی اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 دی 1398 بروزرسانی: 2 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 728

به "تخریبگر بانک های گلبرگ عامل اسیدپاشی خودرو های پاسداران بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخریبگر بانک های گلبرگ عامل اسیدپاشی خودرو های پاسداران بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید