بسته الحاقی سایبرپانک 2077 در سال 2023 عرضه خواهد شد

به گزارش مجله دور زمین، اولین بسته الحاقی بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077) در سال 2023 عرضه خواهد شد. چندی پیش رئیس شرکت سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به نام آدام کیچینسکی (Adam Kicinski) این خبر را اعلام نمود. در اصل او یک دیدگاه کلی از فرایند پیشرفت سایبرپانک به رسانه نشان داد. پس اینطور که به نظر می رسد این شرکت همچنان از سایبرپانک پشتیبانی خواهد نمود.

بسته الحاقی سایبرپانک 2077 در سال 2023 عرضه خواهد شد

طبق چیزی که کیچینسکی گفته، بسته الحاقی سایبرپانک به وسیله چند تیم ماهر در حال ساخته شدن است. در اصل این پروژه یکی دیگر از مراحل تغییر رویه سایبرپانک، بعد از عرضه فاجعه بار آن است. اینکه چه محتوایی در بسته الحاقی وجود خواهد داشت هنوز معلوم نیست. با اینحال کیچینسکی گفت که چارچوب این بسته الحاقی مشابه چیزی است که در ویچر 3 (Witcher 3) شاهدش بودیم. در ادامه کیچینسکی گفت:

شرایط این بسته الحاقی همچنان معلوم نیست. اینکه چگونه عرضه خواهد شد و چگونه به بازی افزوده خواهد شد نیز همچنان معلوم نیست. سایبرپانک با عرضه به روزرسانی 1.5 تغییر کلی خود را به اتمام رساند. با اینحال چندی پیش بود که یکی از کارمندان سی دی پراجکت رد اظهار داشت که این بازی با شرایط تکمیل فاصله زیادی دارد.

این شرکت اظهار داشت که سایبرپانک بیشتر از ویچر 3 بسته الحاقی نخواهد داشت. به همین دلیل قرار نیست که تعداد محتوای اضافه برای این بازی به بیش از 3 عدد برسد. همینطور اینکه در حال حاضر سایبرپانک نزدیک به 18 میلیون نسخه فروش داشته است. عنوان ویچر 3 نیز پس از 7 سال بیش از 40 میلیون بازی فروش داشته است.

چندی پیش بود که سی دی پراجکت رد اظهار داشت که دیگر از موتور انیمیشن سازی رد (Red Engine) استفاده نخواهد کرد. در اصل این شرکت تصمیم گرفته تا از موتور آنریل انجین 5 (Unreal Engine 5) استفاده کند. پس اینطور که به نظر می رسد عمر موتور انیمیشن سازی مخصوص سی دی پراجکت رد، به اتمام رسیده است.

سایبرپانک برای تبدیل به یک عنوان خوب راه زیادی را طی نموده است. حدود 2 سال است که این بازی در حال بهبودی بوده و حال سی دی پراجکت رد تصمیم به عرضه اولین بسته الحاقی آن گرفته است. نکته مهم اینجاست که بسته های الحاقی برای این بازی رایگان خواهد بود.

منبع: IGN

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2217

به "بسته الحاقی سایبرپانک 2077 در سال 2023 عرضه خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته الحاقی سایبرپانک 2077 در سال 2023 عرضه خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید