باشگاه استقلال پاسخ درخواست 11 گانه استراماچونی را داد، جدایی نزدیک است!

به گزارش مجله دور زمین، با انتشار پیشنهادهای استراماچونی و پاسخ استقلال به نظر می رسد همکاری طرفین به انتها خود نزدیک می گردد.

باشگاه استقلال پاسخ درخواست 11 گانه استراماچونی را داد، جدایی نزدیک است!

به گزارش مجله دور زمین، آنداره آ استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال در ایمیلی به باشگاه استقلال که زیر آن نام اتور مازیلی دیده می گردد درخواست های جدیدی مطرح نموده از جمله اینکه خواستار دریافت 470 هزار یورو به صورت یک جا شده است.

استراماچونی همچنین خواستار اختصاص 900 هزار یورو از سوی باشگاه برای جذب بازیکن شده و تاکید نموده که جذب بازیکن به صورت انحصاری از سوی خودش صورت بگیرد.

نکته جالب تر این است که استراماچونی عنوان نموده مفاد 11 گانه ای که اعلام نموده قابل مذاکره نیست!

با این شرایط و با توجه به پاسخ باشگاه استقلال که در ادامه می آید، به نظر می رسد ادامه همکاری طرفین با این شرایط دیگر مقدور نباشد.

در زیر متن کامل ایمیل ارسالی و پاسخ باشگاه استقلال که رسانه رسمی باشگاه منتشر نموده را مشاهده می کنید:

آندره آ استراماچونی، سرمربی محترم تیم فوتبال استقلال در مصاحبه های متعدد پس از ترک ایران اعلام و تاکید نموده بود که اگر دستمزدش به طریقی که معین گردد از طرف باشگاه استقلال بوده و به وسیله حساب بانکی او در ایتالیا پرداخت گردد، مسئله ای برای بازگشت به تهران نخواهد داشت و پس از دریافت وجه بلافاصله به ایران می آید.

صرف نظر از مسائل و مشکلاتی که باشگاه استقلال جهت تحقق این شرط بسیار سخت در موقعیت تحریم متحمل شده، متاسفانه پس از واریز وجه به حساب استراماچونی هنوز بازگشت ایشان به ایران اجرایی نشده است. همچنین صبح یکشنبه نامه ای با 11 شرط توسط وکیل ایشان برای باشگاه استقلال ارسال شده که جهت تنویر افکار عمومی و ارتباط شفاف با طرفداران عزیز در زیر شروط استراماچونی و پاسخ باشگاه استقلال منتشر شده است:

▪بند اول: کاهش مدت قرارداد، از دو ساله به یکساله، یعنی تا 11 خرداد 1399

پاسخ باشگاه: قبلا با این شرط به دلیل خواست طرفداران موافقت شده است.

▪بند دوم: مبلغ قرارداد جدید باید 470 هزار یورو باشد. که از این مبلغ 437، 500 یورو بابت پرداخت حقوق، مطابق با قرارداد کاری قبلی، 12، 500 یورو بابت بلیت های کنسل شده یا استفاده نشده و 20 هزار یورو برای هزینه وکیل خواهد بود.

پاسخ باشگاه: مانده مبلغ قرارداد قبلی با جمع مبالغ واریزی باشگاه دارای مغایرت است.

▪بند سوم: بلافاصله بعد از امضای نهایی قرارداد، کل مبلغ فوق الذکر باید به صورت یکجا، به شیوه ای مشابه و به شماره حساب آخرین پرداخت واریز گردد. استراماچونی و دستیارانش تا زمانی که کل مبلغ فوق را دریافت نکنند، به تهران نخواهند آمد.

پاسخ باشگاه: سوای اختلاف اساسی با عرف معمول در دنیا فوتبال، باشگاه استقلال اعلام می کند همانگونه که تا به امروز مبلغ قابل توجهی از حق الزحمه استراماچونی و همکارانش را پرداخت نموده، از این پس نیز حقوق ماهیانه به صورت مرتب و در موعد مقرر به حساب واریز خواهد شد.

▪بند چهارم: هزینه اجاره آپارتمان های سرمربی و دستیارانش تا خرداد 1399 به طور یکجا توسط باشگاه پرداخت گردد.

پاسخ باشگاه: همچنان که قبلا مسئله ای در این مورد وجود نداشته، هزینه اجاره آپارتمان ایشان از شش ماه قبل تا پایان آذر 1398 پرداخت شده بود و در ادامه هم این روال انجام خواهد گرفت.

▪بند پنجم: تا پایان قرارداد (5 ماه دیگر) چهار بلیت رفت و برگشت بیزینس برای سرمربی و خانواده اش تهیه گردد.

پاسخ باشگاه: جهت حسن نیت باشگاه استقلال برای ادامه همکاری با این شرط موافقت می گردد.

▪بند ششم: تا پایان قرارداد چهار بلیت اکونومی برای دستیاران استراماچونی تهیه گردد.

پاسخ باشگاه: مثل پاسخ به بند پنج

▪بند هفتم: باید مبلغ خالص 900 هزار یورو از سوی باشگاه استقلال برای انتقال بازیکنان جدید در جابجایی زمستانی سرمایه گذاری گردد.

پاسخ باشگاه: همان طور که بارها در جلسات حضوری به استراماچونی تاکید شده بود، بودجه باشگاه برای جذب بازیکنان جدید خارجی حدود 500 هزار یورو خواهد بود.

▪بند هشتم: پرداخت حقوق بازیکنان در موعد مقرر و تعهد برای پرداخت دستمزدها آنها در ادامه فصل توسط باشگاه

پاسخ باشگاه: همان طور که از ابتدای فصل باشگاه کوشش نموده تا تمام مطالبات گذشته بازیکنان را پرداخت کند، اکنون هم نسبت به تعهداتش پایبند است و همه کوشش خود را در این مورد انجام خواهد داد.

▪بند نهم: تعهد باشگاه برای دریافت ویزای کار مربیان

پاسخ باشگاه: ویزای کار ایشان مدت ها قبل صادر شده است.

▪بند دهم: کادر ایتالیایی در صورت سفر برای ترک تهران مسئله ای نداشته باشند.

پاسخ باشگاه: مسئله ای بابت ورود و خروج ایشان وجود نداشته. به عنوان مثال حتی ایشان بدون اطلاع باشگاه دو هفته قبل تهران را ترک کردند.

▪بند یازدهم: همه مفاد و شرایط قرارداد کاری قبلی که اخیرا پایان یافته است با مفاد و شرایط جدید تنظیم و تعدیل خواهد شد.

▪در پایان این نامه با حروف درشت تاکید شده: شروط فوق قابل مذاکره نبوده و تنها از طرف ما قابلیت اصلاح خواهد داشت. در ضمن این شروط تنها در صورتی دارای اعتبار است که مراتب موافقت با آن، از سوی باشگاه استقلال تا 24 ساعت آینده به وسیله ایمیل به ما ابلاغ گردد.

تصویر ایمیل این مربی ایتالیایی را در زیر مشاهده می کنید.

ا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 796

به "باشگاه استقلال پاسخ درخواست 11 گانه استراماچونی را داد، جدایی نزدیک است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال پاسخ درخواست 11 گانه استراماچونی را داد، جدایی نزدیک است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید