شروع ثبت نام از جاماندگان یارانه

به گزارش مجله دور زمین، سازمان هدفمندسازی یارانه ها، ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد تازه و جامانده را به صورت الکترونیکی شروع کرد.

شروع ثبت نام از جاماندگان یارانه

برای ثبت نام، سرپرستان خانوارهایی که تا به امروز از گرفتن یارانه جامانده اند و یا متقاضی تازه دریافت یارانه هستند، ابتدا برای کسب اطلاع از آخرین شرایط ثبت نام خود کد دستوری #کد ملی43857*4 را شماره گیری و سپس با مراجعه به آدرس اینترنتی my.gov.ir نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام نمایند. متقاضیان برای ثبت نام، نیازی به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی را ندارند.

زمان ثبت نام از متقاضیان تازه یارانه و جامانده بر اساس آخرین رقم سمت راست کد ملی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 اردیبهشت ماه 1401 برای اعداد زوج و بعلاوه روز های پنجشنبه و آدینه 29 و 30 اردیبهشت ماه 1401 برای اعداد فرد به وسیله این درگاه است.

درصورتی که این متقاضیان به هر دلیلی پیروز به انجام ثبت نام در روزهای یادشده نشوند، می توانند در روز شنبه 31 اردیبهشت و یکشنبه 1 خردادماه 1401 نسبت به ثبت نام خانوار خود اقدام نمایند.

باید توجه داشت که ثبت نام پس از این تاریخ متوقف نخواهد شد و تاریخ تازه برای افرادی که در زمان مقرر پیروز به ثبت نام نشوند، متعاقبا اعلام می شود.

برای ثبت نام در اختیار داشتن شماره همراه بنام سرپرست خانوار،کد ملی، کدپستی، تاریخ تولد و شماره شبا بانک مربوط به سرپرست خانوار لازم است.

بدیهی است، پس از ثبت نام کلیه اطلاعات سرپرستان جهت مشخص دهک به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می شود که در صورت واجد شرایط بودن متقاضی، یارانه معوقه مطابق با دهک خانوار مربوطه از اردیبهشت ماه 1401 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

معترضین به دهک بندی اعلام شده و یا قطع یارانه اردیبهشت ماه 1401 کماکان باید به وسیله آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خود را ثبت و پیگیری نمایند.

بعلاوه افرادی که در اردیبهشت ماه 1401 بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشمول دریافت یارانه قرارگرفته اند، نیازی به ثبت نام مجدد یا مراجعه به درگاه های اعلام شده ندارند.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2227

به "شروع ثبت نام از جاماندگان یارانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام از جاماندگان یارانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید