اخبار سیاسی

روزشمار: 1 تیر؛ جشن موسیقی

هر ساله در روز 21 ژوئن هم زمان با اولین روز فصل تابستان، روز جشن موسیقی برگزار می گردد.

5 بهمن 1400

بهترین فونت برای طراحی کارت ویزیت لاکچری کدام است؟

شما یک الگوی کارت ویزیت را باز می کنید و نام کسب و کار کوچک خود را تایپ می کنید. در برابر پس زمینه سفید ممکن است کوچک به نظر برسد، بنابراین اندازه فونت را افزایش می دهید. اکنون، منوی فونت را بررسی می کنید تا ببینید در سبک های مختلف تایپ چگونه به نظر می رسد....

1 بهمن 1400

تور روسیه: تحریم 9 مقام کانادایی از سوی مسکو

وزارت خارجه روسیه از تحریم 9 مقام کانادایی بدلیل اعمال سیاست های ضد روسی اطلاع داد.

23 دی 1400

پردیس چارسو خانه پانزدهمین جشنواره سینماحقیقت

خبرگزاری خبرنگاران- بخش هایی از برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت به صورت محدود در پردیس سینمایی چارسو انجام می شود.

19 دی 1400

پیش بینی کیسینجر؛ چین به تایوان حمله نمی کند

وزیر خارجه اسبق آمریکا گفت که پیوستن نهایی تایوان و چین هدف پکن است، اما چین به این جزیره حمله نمی کند.

16 دی 1400

دستور خاندوزی برای رسیدگی سریع به شکایت مالیاتی تولیدکنندگان

تهران (پانا) - وزیر امور مالی و دارایی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت شکایت های تولیدکنندگان درباره مالیات باید در کمتر از یک ماه و به سرعت رسیدگی گردد.

15 دی 1400

صاحبان صنایع در ساخت مسکن کارگران مشارکت داده شوند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان گفت: این استان با دارا بودن 1700 واحد صنعتی و 610 معدن از استان های مستعد بشمار می رود، بیش از 99 درصد سرمایه گذاری های صورت پذیرفته متعلق به بخش خصوصی است.

14 دی 1400

واکنش معاون رئیسی به نقدها اصلاح طلبان: در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشتیم

حسینی گفت که دولت در همین مدت کوتاه کارنامه موفقی داشته است. همه دیدیم که دولت در بحث واکسیناسیون عمومی و گشایش های اقتصادی اقدامات خوبی را انجام داده و همه بخش های دولت در این زمینه فعال هستند.

13 دی 1400

برزگر: برای اتحادیه جهانی کشتی متاسفم، روابط بین المللی در ورزش را نمی دانیم

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد با انتقاد از برنامه ریزی اتحادیه جهانی و جدی نگرفتن بازی های آسیایی، گفت: برای اولین بار نیست که این اتفاق رخ می دهد.

11 دی 1400

تنها در 7 شهر دوربین ثبت تخلف داریم ، 49 درصد دوربین ها معیوب است

به گزارش خبرنگاران، سید کمال هادیان فر، رئیس پلیس هدایت و رانندگی ناجا در جلسه علنی صبح امروز (16 آبان) مجلس و در جریان آنالیز کلیات لایحه اصلاح قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، در سخنانی گفت: تبصره های 1 و 2 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی فرصت 10 ساله ای...

14 آذر 1400

تور قطر: سفیر مصر در دوحه استوارنامه خود را تقدیم امیر قطر کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی قطر (قنا)، پس از عادی شدن روابط بین قاهره و دوحه، سفیر مصر فعالیت خود را در قطر به شکل رسمی شروع کرد.

6 آذر 1400

اصفهان و توسعه ی صنعت گردشگری

امروزه با اندکی ژرف اندیشی در تحولات دنیا،به ویژه درپایان سده ی بیستم و دهه ی اول ازسده ی بیست ویکم،به آسانی درمی یابیم که دنیا به سرعت درحال تغییراست؟ و درهمین راستا انسان ها بیش از هرزمان دیگربه دنبال تنوع در راستای تحولات پیش روی خود می باشند.با...

5 آذر 1400

سهام عدالت شما چقدر می ارزد؟

تهران (پانا) - ارزش سبد سهام عدالت در هفته گذشته در مقایسه با هفته سوم مهرماه با افت ارزش روبرو شد که نگرانی هایی را برای افرادی که این سهام را در اختیار دارند، ایجاد نموده است.

25 آبان 1400

توسعه شبکه اینترنت ثابت با سرمایه گذاری امکانپذیر است

تهران (پانا) - عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعتقاد دارد علت اصلی کاهش کیفیت و اختلال در اینترنت به علت عدم سرمایه گذاری در شبکه ارتباطات در سال های گذشته است.

19 آبان 1400

استقبال بلینکن از نقشه راه نخست وزیر سودان برای حل بحران کشورش

وزیر خارجه آمریکا درتوئیتی از نقشه راه پیشنهادی نخست وزیر سودان برای حل بحران سیاسی کشورش استقبال کرد.

15 آبان 1400

تور اروپا ارزان: رفتار تبعیض آمیز اروپا در قبال واکسن های روسیه

وزیر امور خارجه روسیه روز یکشنبه گفت که رفتار تبعیض آمیز اتحادیه اروپا در قبال واکسن های روسیه یکی از دلایل عدم توافق مسکو و بروکسل در برسمیت شناختن دوجانبه واکسن کروناست.

4 آبان 1400

روسیه از تصمیم اوپک پلاس دفاع کرد

الکساندر نواک، معاون نخست وزیر روسیه گفت تصمیم اوپک پلاس برای افزایش جمعی تولید به اندازه 400 هزار بشکه در روز در نوامبر، به تثبیت بازار کمک خواهد کرد.

25 مهر 1400

تخطی از فرایند گذار، روابط سودان با آمریکا را به خطر می اندازد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بیان کرد که هرگونه حمایت این کشور از سودان از جمله حمایت سیاسی، مالی و یاری های نظامی به پایبندی سودان به انتقال و گذار به رهبری غیرنظامیان بستگی دارد.

24 مهر 1400

تور چین: اولین سفر خارجی رئیس جمهور و شروع سیاست آسیامحور؛ اهمیت و مزایای عضویت ایران در شانگهای چیست؟

تهران (پانا) - یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه عضویت دائمی ایران در سازمان شانگهای یک موقعیت ممتاز به وجود می آورد اظهار داشت ایران به اسم یک بازیگر مهم در منطقه و بعلاوه کشوری که از منابع بسیار خوبی بهره مند است، می تواند عرصه ای برای...

30 شهریور 1400

بخش خصوصی، پیشران حل مسائل کشور به وسیله فناوری اطلاعات، زارع پور: هیچ کس با راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در پی قطع اینترنت نیست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد که حل مسائل کشور با تکیه بر فناوری قابل حل است و بخش خصوصی می تواند پیشران حل مسائل کشور به وسیله فناوری اطلاعات باشد.

23 شهریور 1400
تعداد: (492)