معرفی مدیران جشنواره مجازی تئاتر عروسکی دانشجویان

به گزارش مجله دور زمین، مدیران بخش های مختلف نخستین جشنواره بین المللی مجازی تئاتر عروسکی دانشجویان معرفی شدند.

معرفی مدیران جشنواره مجازی تئاتر عروسکی دانشجویان

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه فرهنگی مجله دور زمین، مدیران نخستین جشنواره بین المللی مجازی تئاتر عروسکی دانشجویان که با رویکرد تئاتر عروسکی ایده محور و با همکاری و حمایت انجمن نمایشگران عروسکی خانه تئاتر، خانه عروسک، دانشکده هنر های نمایشی و موسیقی پردیس هنر های زیبا دانشگاه تهران و موسسه فرهنگی هنری تماشاگان برگزار میشود، معرفی شدند.

پوپک بزرگ پور پژوهشگر و استاد دانشگاه به عنوان مسئول شورای سیاستگذاری، بهرام بهبهانی کارگردان و استاد دانشگاه به عنوان استاد مشاور جشنواره و پیشنهاد دهنده جشنواره، سلما محسنی اردهالی پژوهشگر، کارگردان تئاتر و استاد دانشگاه و مرجان پورغلامحسین کارگردان تئاتر به عنوان مسئولان امور بین الملل و امور کارگاه ها، زینب لک کارگردان و پژوهشگر تئاتر و رسانه به عنوان مدیر رسانه و مهشید موسوی دانشجوی تئاتر عروسکی به عنوان دبیر جشنواره معرفی شدند.

از اعضای همراه کننده این جشنواره می توان به فریما رضاییان مدیر اجرایی، درنا رشیدزاده مدیر اقتصادی، ملیحه جعفری مسئول روابط عمومی، کیانا شهروزی و حدیث تشنیزی به عنوان همکاران روابط عمومی و الیکا شفیعی به عنوان دستیار اجرایی می توان اشاره نمود.

با توجه به استقبال از این جشنواره شورای سیاستگذاری تصمیم گرفت بخش غیر دانشجویی (اساتید، پیشکسوتان و غیردانشجویان) را به این جشنواره اضافه کند و در این بخش از 3 کارگردان بدون اولویت قدردانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1190

به "معرفی مدیران جشنواره مجازی تئاتر عروسکی دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی مدیران جشنواره مجازی تئاتر عروسکی دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید