محدودیت های ترافیکی آخرهفته اعلام شد

به گزارش مجله دور زمین، بر اساس محدودیت های خاتمه هفته (18 تا 21 مرداد) تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه 18 مرداد تا ساعت 6 صبح روز شنبه 21 مرداد از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و برعکس ممنوع است.

محدودیت های ترافیکی آخرهفته اعلام شد

البته تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است بعلاوه طبق اعلام راهور فراجا، تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور یادشده از ساعت 12 تا 24 امروز چهارشنبه 18 مرداد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

رفت و آمد همه وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور یادشده از ساعت 12 تا 24 روز آدینه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

پلیس راهور محدودیت ترافیکی محور مواصلاتی هراز (آمل- تهران) را اظهار داشت که از ساعت 14 تا 22 روزهای آدینه در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت مقطعی یکطرفه خواهد بود.

پلیس محدودیت تردد خودروهای سنگین (به استثنا حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی) را نیز اظهار داشت بر این اساس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

بعلاوه تردد همه تریلرها کماکان ممنوع است و تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 18 مرداد بعلاوه از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه و آدینه (18 و 20 مرداد) از محور هراز ممنوع است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا اظهار داشت که اجرای محدودیت های یادشده منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها لغو می گردد.

منبع: گردشبان
انتشار: 18 مرداد 1402 بروزرسانی: 18 مرداد 1402 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2429

به "محدودیت های ترافیکی آخرهفته اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی آخرهفته اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید