فال روزانه 28، 10، 1398

به گزارش مجله دور زمین، فال روزانه 98/10/28

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. بیش از حد زندگی را به خودتان سخت می گیرید و در سالی که با تولد شما آغاز می گردد، به خودتان قول بدهید که زندگی را سخت نگیرید و با رویکردی متعدل به استقبال سال تولدتان بروید. در این سال به هدف های تان نزدیک خواهید شد، اما افرادی سر راه شما سنگ اندازی خواهند کرد، حساب این افراد را کف دست شان بگذارید و به آنها ثابت کنید که اجازه نمی دهید کسی جلوی پیشرفت شما را بگیرد. آرزوی محالی دارید و مدت زیادی از عمر خود را صرف رسیدن به این آرزو نموده اید، در بهمن ماه سال جاری این آرزو را رها کنید و به فکر دستاوردهای دیگری در زندگی باشید. فرصت اقتصادی چشمگیری در اسفند ماهی که از راه می رسد انتظار شما را می کشد، این فرصت را به فال نیک بگیرید و با هوشیاری و ذکاوت از آن بهره برداری کنید. در آبان ماه سال آینده کوشش های شما به بار می نشیند و مزد زحمت هایی که در زندگی کشیده اید را دریافت خواهید کرد. سالی که با تولد خود آغاز نموده اید را به گونه ای ادامه دهید که در انتهای این سال، دستاوردهای چشمگیری از آن خود نموده باشید.

فال روزانه 28، 10، 1398

روز خوبی را آغاز نموده اید و احساس نشاط و طراوت می کنید، به لطف انرژی و شادابی که امروز از آن بهره مند هستید، کارها را سریع تر از همواره پشت سر بگذارید. احتمال ایجاد فرصتی برای افزایش درآمد را در پیش رو دارید، به شرط اینکه شش دانگ حواس تان را جمع کنید و فرصت های سودآور و پرمنفعت را دنبال نمایید. مدتی پیش به کسی پولی قرض داده اید، امروز این فرد قرض شما را باز می گرداند و به لحاظ اقتصادی اوضاع تان بهتر می گردد. قدرت کلام و نفوذ زیادی بر اطرافیان دارید و به راحتی می توانید نظرهای خود را به دیگران القا کنید، از این روحیه یاری بگیرید و با درخواست از اطرافیان، کارهای سختی که درپیش دارید را راحت تر از همواره پشت سر بگذارید. مدتی است که فرصتی عاشقانه را در کنار همسر یا عشق زندگی تان تجربه ننموده اید، امروز این فرصت دست می دهد و شب وروزی عاشقانه و سرشار از محبت را تجربه خواهید کرد. یکی از همسایه ها یا همکاران گرفتار بستر بیماری است و حال و روز خوشی ندارد، امروز از دوست خود عیادت کنید و به وی ثابت نمایید که در لحظه های سخت و سخت دوستان عزیز خود را تنها نمی گذارید.

گرفتار مسئله ای شده اید و برای حل این مشکل حاضر نیستید نظر دیگران را جویا شوید. چنین رویکردی نه تنها گره ای از مشکل شما باز نمی نماید، بلکه شما را به فردی خودرای و انزواطلب تبدیل خواهد نمود، در نتیجه برای حل این مشکل با افرادی که تجربه بیشتری از شما دارند مشورت کنید و نظرهای آنها را به کار ببندید. برنامه های زیادی برای افزایش درآمد و بهبود کارها دارید، اما این برنامه ها را به اجرا نگذاشته اید و شرایط اقتصادی خوبی ندارید، امروز زمان خوبی است که عزم تان را برای اجرای این برنامه ها جزم کنید و مطمئن باشید سودسرشاری روانه جیب شما خواهد شد. فرزند شما یا یکی از اعضای منزل به دستاورد چشمگیری رسیده است و امروز از شنیدن خبر این دستاورد، به خودتان افتخار می کنید و این خبر فرخنده زمینه جشن و شادی شما و اعضای منزل را فراهم می نماید. آشنایی کاملی از نقاط ضعف و قدرت خود ندارید و این شرایط باعث شده تا تمام توان خود را در انجام کارها به خدمت نگیرید، امروز فرصتی دست می دهد تا با خودتان خلوت کنید و با شناخت بیشتر از ناتوانی ها و توانایی های خود، فکری برای افزایش مهارت و توانایی ها بردارید. همسر یا عشق زندگی تان امروز هرکاری که از دستش بربیاید را برای خوشحالی شما انجام خواهد داد.

روز را با خستگی و افسردگی آغاز نموده اید، اما اجازه ندهید این شرایط روز شما را خراب کند و به جای تنبلی و کسالت، دل به کار بدهید و مطمئن باشید پیشرفت درکارها به شما انگیزه می دهد و روی خستگی و افسردگی را نخواهید دید. قصد خرید کالایی مهم و ضروری را برای منزل یا محل کار خود دارید، امروز پول خوبی بدست شما می رسد و این پول را برای خرید کالای مدنظر هزینه نمایید. انسان منزوی هستید و از حضور در جمع فاصله می گیرید، به همین دلیل ارتباطات خوبی با افراد پیروز و سرشناس ندارید و چنین شرایطی اعتبار شما را به لحاظ کاری به خطر انداخته است، در نتیجه امروز تصمیم بگیرید که دامنه رابطه خود با همکاران و افراد سرشناس را گسترش دهید و از هر فرصتی برای شرکت در مراسم و گردهمایی های کاری و خانوادگی بهره بگیرید. به مسئله ای برخورده اید و راهکاری برای حل این مشکل به ذهن شما نمی رسد، پیشنهاد می کنیم بیش از حد به خودتان فشار نیاورید و مطمئن باشید در وقت های آزاد و زمان استراحت، بهترین راهکار برای حل این مشکل به ذهن شما خواهد رسید. انسان کاری و پرتلاشی هستید و کار زیاد باعث شده تا از خانواده غافل شوید و این رویکرد زمینه دلخوری اهل منزل را فراهم نموده است، اجازه ندهید اعضای خانواده از شما دلگیر شوند و امروز وقتی را برای گذراندن در کنار اهل منزل کنار بگذارید.

در بستر بیماری افتاده اید و حال و روز خوشی ندارید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که بیماری شما دیری نخواهد پایید و از امروز نشانه های بهبودی و سلامت را احساس خواهید کرد. مسئله ای در سر راه شما پیش آمده و اگر هرچه سریع تر چاره ای برای این مشکل پیدا نکنید، شرایط کار و تجارت شما به خطر می افتد. همسر یا عشق زندگی تان برنامه خاصی برای شما تدارک دیده و امروز میخواهد تا شما را حسابی شگفت زده کند. هوش سرشاری دارید و به لطف چنین روحیه ای، موقعیت های چشمگیر و سودآور را سریع تر از دیگران تشخیص دهید و زمینه افزایش درآمد های خود را مهیا نمایید. انسان مبادی آداب و باشخصیتی هستید و همواره به دیگران احترام خاصی می گذارید، مطمئن باشید این رویکرد از دید اطرافیان پنهان نمی ماند و در آینده دیگران نیز برای شما احترام خاصی قائل خواهند شد.

روحیه ای بشاش دارید و انسانی خنده رو هستید، به همین دلیل اطرافیان از بودن در کنار شما لذت می برند، این روحیه را دامه دهید و به لطف روی گشاده ای که دارید، دوستان بیشتری برای خودتان پیدا کنید. امروز یکی از دوستان یا آشنایان پیشنهاد خوبی برای یاری در کارها به شما می دهد، این پیشنهاد را قبول کنید و مطمئن باشید با این پیشنهاد نه تنها کارهای شما سریع تر انجام خواهد شد، بلکه در درازمدت سود چشمگیری نیز به جیب خواهید زد. سفری در پیش دارید و در این سفر به شما حسابی خوش خواهد گذشت. همسر یا عشق زندگی تان چیزی برای شما کم نگذاشته و امروز به شما ثابت می نماید که قدردان زحمات شما است. اهل تنهایی و خلوت کردن با خودتان نیستید و این روحیه شما را دچار اضطراب و نگرانی های بی مورد نموده است، امروز وقتی را با خودتان خلوت کنید و با مراقبه و انجام امور مذهبی، نگرانی را از وجود نازنین تان دور نگه دارید.

روز شلوغی را در پیش دارید، اما نگران نباشید چرا که کارها به خوبی پیش می رود و به رغم حجم زیاد کارها، کاری به فردا موکول نمی گردد. درنتیجه بعدازظهر فرصتی پیدا می کنید تا در کنار خانواده بنشینید و حسابی خستگی در کنید. یکی از اعضای خانواده یا دوستان نزدیک گرفتار مسئله ای است و راهی برای حل این مشکل پیدا نمی نماید، امروز با این دوست مشورت کنید و برای حل این مشکل، راهی پیش پای دوست خود قرار دهید. انسان حساس و زودرنجی هستید و به رغم اینکه همسر یا عشق زندگی تان شما را عاشقانه دوست دارد، بی دلیل از رفتارهای ایشان دلخور می شوید. این روحیه را کنار بگذارید و بردباری و تحمل خود را افزایش دهید. مدتی است که احساس شادابی و نشاط نمی کنید و دل مرده و ملول هستید. اجازه ندهید این روحیه شما را از پا در بیاورد و در اولین فرصت با تفریح و انجام کارهای موردعلاقه تان، روحیه ای که از دست داده اید را باز یابید.

روز خوبی را به لحاظ اقتصادی آغاز ننموده اید و به احتمال زیاد پولی از دست خواهید داد، درنتیجه مواظب حساب و کتاب های خود باشید و کارهای مهم اقتصادی را به روزهای آینده موکول کنید. انسان رویاپردازی هستید و به جای اینکه در واقعیت زندگی کنید، دائم در فکر و خیال به سر می برید. قبل از اینکه این رویکرد بیش از این جلوی پیروزیت و پیشرفت شما را بگیرد، امروز تصمیم بگیرید که رویاپردازی را کنار بگذارید و با واقعیت های زندگی روبرو شوید. روز خوبی برای عاشقی است و فرصت را غنیمت بدانید و با همسر یا عشق زندگی تان گل بگویید و گل بشنوید.

انسان راز نگه داری نیستید و سفره دل تان را پیش هر کس و ناکسی باز می کنید، قبل از اینکه این روحیه شما به فردی غیرقابل اعتماد تبدیل کند، از امروز تصمیم بگیرید که رازهای زندگی تان را پیش هرکسی برملا نکنید و به خاطر داشته باشید که هر سخن جایی و هر حرفی مکانی دارد. امروز مهمان ناخوانده ای به منزل شما می آید، از این مهمان پذیرایی شایسته ای انجام دهید و میزبان شایسته ای برای مهمان خود باشید. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و همسر یا عقش زندگی تان وجود دارد، این مشاجره را بیش از حد جدی نگیرید و سعی کنید قائله را ختم به خیر نمایید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را آغاز نموده اید و حتی اگر دست به خاک هم بزنید، طلا خواهد شد.

مواظب سلامتی خود نیستید و با ورزش و زندگی سالم غریبه اید. امروز تصمیم بگیرید که با ورزش آشتی کنید و با تحرک و فعالیت، سلامت خود را در آینده تضمین نمایید. انسان ولخرجی هستید و راز و رمز پس انداز را بلد نیستید، قبل از اینکه ولخرجی شما را به مخمصه اقتصادی بیاندازد، از امروز به خودتان قول دهید که روزانه مبلغی را برای روز مبادا کنار بگذارید. هوای اعضای خانواده را ندارید و آن گونه که باید و شاید به آنها نمی رسید، این روحیه میان شما و اعضای خانواده فاصله انداخته است و فرد محبوبی در میان اهل منزل نیستید. اجازه ندهید این رویکرد ادامه پیدا کند و با رسیدگی بیشتر به اعضای خانواده ثابت کنید که همواره به فکر آنها هستید. اگر تا به امروز عاشق نشده اید، امروز با فردی دیدار می کنید و این آشنایی شعله های عشق را در دل شما روشن خواهد نمود.

امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و یکی از همسایه ها یا همکاران وجود دارد، قبل از اینکه این مشاجره شما را به مخمصه بزرگی بیاندازد، به فکر سرانجام آن باشید و نفت به آتش این مشاجره نریزید. حادثه ای انتظار شما را می کشد و اگر مواظب خودتان نباشید، به لحاظ اقتصادی یا جانی صدمه خواهید دید. پدر و مادر یا دیگر اعضای خانواده توقع زیادی از شما دارند و این قضیه باعث شده تا از جانب اهل منزل تحت فشار قرار بگیرید. در اولین فرصت با اعضای خانواده صحبت کنید و از آنها درخواست نمایید که بیشتر از توانی که دارید از شما توقع نداشته باشند. انسان بدبینی هستید و به جای خوبی های زندگی، همواره بدی ها را می بینید و از هر موقعیتی برای گله گذاری و شکایت از زندگی استفاده می کنید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به انسان منفی تبدیل کند، عینک بدبینی را از چشم تان بردارید و از امروز تصمیم بگیرید که تنها نیمه پر زندگی را ببینید. امروز با فرد جدیدی آشنا می شوید و این آشنایی زمینه رفاقتی بلندمدت را فراهم می نماید. همسر یا عشق زندگی تان کار ناشایستی در حق شما انجام داده و حسابی از ایشان دلخور شده اید، این اشتباه را بیش از حد بزرگنمایی نکنید و با گذشت و بخشش، به عشق زندگی تان ثابت کنید که برای او بیشتر از این حرف ها ارزش قائل هستید.

انسان بااعتماد به نفسی هستید و اراده ای از پولاد دارید. به لطف چنین روحیه ای، امروز مشکلاتی که با آن برخورد می کنید را به راحتی از سر راه برخواهید داشت. به لحاظ اقتصادی موقعیت خوبی برای سرمایه گذاری در پیش روی شما است و اگر پول خود را در بازار مسکن و مستغلات سرمایه گذاری کنید، سود چشمگیری در آینده نصیب شما خواهد شد. امروز با فردی سالک و زاهد روبرو می شوید، این فرد درس های مهمی از زندگی در اختیار شما قرار می دهد. این درس ها را آویزه گوش کنید و با اجرای آنها، آینده ای آرام و بدون دغدغه را تجربه نمایید. همسرتان را بدون هیچ قید و بندی دوست دارید و لحظه ای از دوست داشتن او غافل نمی شوید، امروز عشق زندگی تان به شما ثابت می نماید که عاشقانه دوست تان دارد و لحظه ای از زندگی را بدون فکر به شما سپری نمی نماید. جدیت در انجام کارها ندارید و کارهای مهم را نیمه تمام کنار می گذارید، این روحیه باعث شده تا به دستاورد چندانی در زندگی نرسید و همقطاران تان یک سروگردن بالاتر از شما باشند. اجازه ادامه این شرایط را ندهید و امروز به خودتان قول بدهید که هیچ کاری را ناتمام کنار نگذارید و با جدیت و پشتکار، درهای تازه ای به پیروزیت باز کنید.

امروز بوسیله دوستان یا آشنایان با فردی سرشناس روبرو می شوید و گفتگوی میان شما و این فرد، تاثیر زیادی در دیدگاه شما به آینده خواهد داشت. قصد انجام کار جدیدی را دارید، اما منابع لازم برای انجام این کار جدید فراهم نشده و به همین دلیل این کار روی زمین مانده است، امروز تصمیم خود را با دوستان و آشنایان درمیان بگذارید و از آنها درخواست یاری کنید. مطمئن باشید اطرافیان دست رد به سینه شما نمی زنند و پول لازم برای اجرای این کار جدید فراهم خواهد شد. امروز قرار است با همسر یا عشق زندگی تان برای خرید بیرون از منزل بروید، این خرید تجربه ای شیرین و لذت بخش را برای شما و عشق زندگی تان به دنبال خواهد داشت و خاطره خوشی از آن در ذهن شما باقی می ماند. فردی میخواهد میان شما و همسر یا عشق زند گی تان فاصله بیاندازد، این فرد را شناسایی کنید و حق او را کف دستش بگذارید. به لحاظ کاری روز خلوتی را آغاز نموده اید و امروز فرصتی دست می دهد تا با خودتان خلوت کنید و خستگی روزهای گذشته را از تن بیرون نمایید.

منبع: برترین ها
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1249

به "فال روزانه 28، 10، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 28، 10، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید