رد ادعای حضور میناوند و انصاریان در ویژه برنامه صداوسیما

به گزارش مجله دور زمین، تهران (پانا) - مدیر روابط عمومی معاونت سیما با رد ادعای مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مبنی بر نظارت نداشتن بر استودیوهای ضبط برنامه، یادآور شد که حضور مهرداد میناوند و علی انصاریان در ویژه برنامه شهرآورد، در شبکه ای اینترنتی شکل گرفته است و نه برنامه ای در صداوسیما.

رد ادعای حضور میناوند و انصاریان در ویژه برنامه صداوسیما

به گزارش ایسنا، حمید خواجه نژاد - مدیر روابط عمومی معاونت سیمای سازمان صداوسیما - با اشاره به اظهارات حسین کرمانپور - مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی - که به طور تلویحی مدعی شده است، ابتلای مهرداد میناوند به کرونا به دلیل حضور در برنامه تلویزیونی بوده است و آخرین هم نخواهد بود، اعلام کرد: حضور آقایان میناوند و انصاریان مربوط به سیما و برنامه های رسانه ملی نبوده و ما میزبان این عزیزان در ویژه برنامه شهرآورد تهران نبوده ایم؛ این دو بزرگوار در یکی از برنامه های تلویزیون اینترنتی حضور داشتند و همان طور که قبلا هم تاکید نموده ایم، فراوری برنامه های ضبطی و زنده در استودیوهای صداوسیما با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می گردد.

مدیر روابط عمومی معاونت سیما همچنین اظهار کرد: در استودیوهای صداوسیما مواد ضدعفونی در دسترس همه همکاران و مهمانان است و استفاده از ماسک هم برای همه افراد اجباری است. فضای استودیوها هم به صورت دوره ای ضدعفونی می گردد. در فضای استودیوها هم چنانچه فاصله اجتماعی لازم رعایت شده باشد، برای توجه به بحث زیبایی شناسی، ماسک برداشته می گردد اما اگر برنامه همزمان میزبان چند مهمان باشد، این توصیه اکید وجود دارد که از ماسک استفاده گردد. همچنین در پشت صحنه همه همکاران حتما از ماسک استفاده می نمایند.

خواجه نژاد بار دیگر با اشاره به توییت مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی تاکید نمود، اینکه عنوان نموده اند در چندین برنامه شرکت و ملاحظه نموده اند که پروتکل ها رعایت نمی گردد، به هیچ وجه صحت ندارد؛ چراکه هم خود مرکز بهداشت صداوسیما و هم ستاد ویژه کرونا در حوزه ریاست، به جد، بر رعایت پروتکل های بهداشتی در برنامه های ضبطی و زنده نظارت دارند.

وی ادامه داد: روزانه همکاران بهداشت سازمان صداوسیما در مبادی ورودی سازمان صداوسیما مستقر هستند و به وسیله دستگاه تب سنج دمای بدن مراجعان و همکاران را کنترل می نمایند. این نظارت در ورودی پخش شبکه های سیما و محلی که استودیوهای سیما هم قرار دارند، جدی است تا اگر کسی علایمی داشته باشد از حضورش در پخش و استودیوهای سیما جلوگیری گردد.

مدیر روابط عمومی معاونت سیما یادآور شد، بعضی رسانه ها از عکس حضور این دو ورزشکار در برنامه شوتبال مربوط به اردیبهشت سال گذشته و همچنین عکس ها و ویدئویی هایی از حضور این دو عزیز در برنامه هایی خارج از صداوسیما، برای ادعاهای مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی استفاده نموده اند، که به اشتباه، ذهن مخاطب را متوجه برنامه های سیما نموده است.

خواجه نژاد در خاتمه ضمن طلب غفران و آرامش برای زنده یاد مهرداد میناوند، برای علی انصاریان هم سلامتی عاجل آرزو کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1610

به "رد ادعای حضور میناوند و انصاریان در ویژه برنامه صداوسیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد ادعای حضور میناوند و انصاریان در ویژه برنامه صداوسیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید