راه چاره ایتالیایی ها برای کرونا: بازی های پلی آف برای اهدای جام سری آ

به گزارش مجله دور زمین، در شرایطی که کشور ایتالیا به شدت با بحران شیوع گسترده ویروس کرونا دست و پنجه نرم می نماید، فدراسیون فوتبال ایتالیا به دنبال راه چاره هایی منطقی برای مقابله با این بحران و نحوه به سرانجام بردن رقابت های این فصل سری آ. است.

راه چاره ایتالیایی ها برای کرونا: بازی های پلی آف برای اهدای جام سری آ

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی مجله دور زمین، بحران کرونا، بدترین بحران در کشور ایتالیا بعد ازجنگ جهانی دوم قلمداد شده است و تمامی رقابت های فوتبال در ایتالیا دست کم تا روز سوم آوریل (15 فروردین 99) متوقف شده است و عملا غیرممکن به نظر می رسد تا تمام بازی های باقی مانده از رقابت های این فصل سری آ، تا قبل از شروع رقابت های یورو 2020 که برگزاری آن هم با ابهامات زیادی روبروست، به انتها برسد.

در این میان، حالا مذاکرات برای یافتن راهکاری قطعی برای این معضل در جریان است و به نظر می رسد که تا دو هفته دیگر تصمیم قطعی دراین رابطه اتخاذ گردد.

طبق گزارش منتشره در گاتزتادلوسپورت، مقامات فوتبالی ایتالیا در نظر دارند تا تمام تلاششان را به کار بگیرندتا رقابت های این فصل سری آ. بین روز های 31 اردیبهشت تا 11 خرداد به انتها برسد، ولی در صورتی که این اتفاق مقدور نباشد، دو گزینه روی میز قرار گرفته است. یکی برگزاری یک بازی پلی آف برای اهدای جام اسکودتو و یک بازی پلی اوت برای معین شدن تیم های سقوط کننده به سری بی و گزینه دیگر هم استفاده از جدول فعلی رقابت های سری آ. برای مشخص قهرمان این فصل رقابت ها وتیم های راه یافته به رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپاست که در این صورت جام قهرمانی به یوونتوس خواهد رسید.

البته هنوز تصمیم نهایی دراین رابطه اتخاذ نشده و قرار است تا چند هفته دیگر تکلیف این شرایط روشن گردد. این درحالی است که رقابت های اروپایی نیز باابهامات زیادی روبرو شده است. روز پنجشنبه بازی های سویا - رم و اینتر- ختافه، در لیگ اروپا پشت در های بسته برگزار خواهد شد، ولی بلوکه شدن سفر های هوایی ایتالیا و اسپانیا تردید های زیادی را درمورد آینده فوتبال در اروپا ایجاد نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 995

به "راه چاره ایتالیایی ها برای کرونا: بازی های پلی آف برای اهدای جام سری آ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه چاره ایتالیایی ها برای کرونا: بازی های پلی آف برای اهدای جام سری آ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید