بازگشت تماشاگران به استادیوم ها از هفته هفدهم لیگ برتر

به گزارش مجله دور زمین، نخستین جلسه ستاد حضور تماشاگران در مسابقات لیگ فوتبال در سازمان لیگ برگزار و مقرر شد هفته هفدهم این رقابت ها با حضور تماشاگران برگزار گردد.

بازگشت تماشاگران به استادیوم ها از هفته هفدهم لیگ برتر

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران، حسب دستور ریاست محترم فدراسیون فوتبال مبنی بر مهیا کردن شرایط حضور تماشاگران در مسابقات لیگ برتر و تشکیل ستادی در این خصوص به ریاست منصور قنبرزاده نایب رئیس دوم و رئیس کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال، نخستین جلسه این ستاد امروز در سازمان لیگ فوتبال برگزار گردید.

در این جلسه موارد زیر به تصویب رسید:

در صورتی که باشگاه های میزبان درخواست رسمی از سازمان لیگ جهت انجام مسابقه با حضور تماشاگران را دارند با هماهنگی نهادهای ذی ربط برگزاری مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر با حضور تماشاگران انجام خواهد شد.

مدیران باشگاه ها موظفند هماهنگی لازم با کانون های طرفداران باشگاه ها به منظور ساماندهی و نظم دهی تماشاگران در استادیوم ها به عمل آورند.

متولیان ورزش استان های میزبان و رئیس هیئت فوتبال استان مربوطه جهت برگزاری مسابقات با حضور تماشاگران مشارکت و تعامل کامل با باشگاه های میزبان داشته باشند.

رئیس حراست فدراسیون فوتبال و مدیر روابط عمومی و وامور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال مسئول هماهنگی با کانون های طرفداران باشگاه ها برای حضور تماشاگران در استادیوم ها خواهند بود.

ورود تماشاگران به استادیوم ها فقط به وسیله بلیت های تعیین و تعریف شده در سامانه الکترونیکی بلیت فروشی صورت می گیرد.

به گزارش تسنیم هفته هفدهم روزهای پنجشنبه و آدینه هفته جاری برگزار خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 بهمن 1401 بروزرسانی: 4 بهمن 1401 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2349

به "بازگشت تماشاگران به استادیوم ها از هفته هفدهم لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت تماشاگران به استادیوم ها از هفته هفدهم لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید