انسداد 7 جاده به دلیل کاهش ایمنی در جهت ، بارش باران در جاده های 13 استان

به گزارش مجله دور زمین، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری خبر داد و گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها نسبت به روز قبل 7.7 درصد افزایش نشان می دهد.

انسداد 7 جاده به دلیل کاهش ایمنی در جهت ، بارش باران در جاده های 13 استان

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان نمود: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین

وی در تشریح شرایط ترافیکی جاده های شمال اظهار کرد: در حال حاضر در محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز همچنین آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت تردد در جهت رفت و برگشت، تردد روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری خبر داد.

بارش باران در جاده های 13 استان

محرابی نیا با بیان اینکه در محورهای تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل، اصفهان، مازندران، قزوین، همدان، سمنان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، گیلان و کرمان خبر داد.

آمار تردد خودرو در جاده ها در 24 ساعت گذشته بیشتر شد

وی شرح داد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2297 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 7.7 درصد افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.7 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ثبت 225 هزار تردد در آزادراه کرج-تهران-کرج در 24 ساعت گذشته

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 114 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 111 هزار تردد، آزادراه قزوین-کرج با 107 هزار تردد، ثبت شد.

انسداد 7 جاده به دلیل کاهش ایمنی در جهت

محرابی نیا با بیان اینکه محور فرعی رویان - گلند رود و بلده در استان مازندران که به دلیل رانش کوه مسدود شده بود، باز شد، گفت: در حال حاضر جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک-دیزین، محور شهداد-نهبندان، محور خرم آباد-پلدختر، جاده پونل-خلخال، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و محور فنوج-کتیج- -رمشک در جنوب استان سیستان و بلوچستان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1785

به "انسداد 7 جاده به دلیل کاهش ایمنی در جهت ، بارش باران در جاده های 13 استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد 7 جاده به دلیل کاهش ایمنی در جهت ، بارش باران در جاده های 13 استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید