اعترافات کارگر جوان به قتل زن مطلقه

به گزارش مجله دور زمین، تهران (پانا) - کارگر تراشکاری که به خاطر سوءظن به زن مورد علاقه اش وی را به قتل رسانده بود چند روز پس از این جنایت با کوشش کارآگاهان جنایی پلیس غرب استان تهران دستگیر شد.

اعترافات کارگر جوان به قتل زن مطلقه

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از 29 آذر سال جاری همزمان با کشف جسد زنی جوان در تپه های نصیرآباد شهریار آغاز شد. مرد جوانی که در حال عبور از این منطقه بود با دیدن پتویی بنفش رنگ روی زمین به آن نزدیک شد و ناگهان با مشاهده جسد زنی جوان داخل پتو موضوع را به پلیس اطلاع داد؛ خیلی سریع درپی تماس با مرکز فوریت های 110 گشت کلانتری 17 نصیر آباد در محل حضوریافته و در نخستین آنالیز ها دریافتند وی با ضربه های چاقو به قتل رسیده است.

بدین ترتیب موضوع به بازپرس جنایی اعلام و جسد برای شناسایی هویت مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد؛

با آغاز تحقیقات، دستور بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل کشف جسد صادر شد و کارآگاهان به یک خودروی پژو که در آن منطقه تردد داشت ظنین شدند.

خیلی زود صاحب خودرو به نام هادی دستگیر شد. وی که ابتدا منکر اطلاع از ماجرا بود وقتی با مدارک مستند رو به رو شد گفت: من در این ماجرا بی گناه هستم دوستم سیامک با من تماس گرفت و گفت نامزدش را کشته و از من خواست به او در مخفی کردن جسد یاری کنم.

به دنبال اعتراف های این مرد جوان کارآگاهان به سراغ سیامک رفته و او را دستگیر کردند. سیامک که 21 ساله و کارگر ساده تراشکاری بود به اداره پلیس آگاهی منتقل شد و در نخستین بازپرسی ها به قتل زن جوان به نام سارا اعتراف کرد. وی در تشریح ماجرا گفت: حدود سه ماه قبل سارا برای کار به کارگاه ما آمد. او زنی 25 ساله و زیبا بود که من از همان نگاه اول دلبسته اش شدم؛ وقتی پیشنهاد دوستی دادم پذیرفت. کم کم او هم به من علاقه مند شد و با من درد دل می کرد سارا زنی مطلقه بود که مادرش را در کودکی از دست داده و پدرش نیز به جرم سرقت در زندان بود. یک پسر کوچک داشت که پیش شوهر سابقش بود و خودش نیز برای کار از شهرستان به شهریار آمده بود. وقتی با او ارتباط صمیمانه ای پیدا کردم برایش یک خانه کوچک اجاره کردم وهر شب به او سر می زدم. سارا از زندگی سختی که در گذشته داشت برایم تعریف می کرد و من هم قول دادم که همواره کنارش باشم و از او حمایت کنم. ارتباطمان خوب بود اما این روزهای آخر احساس کردم سارا دیگر تمایلی به دیدن من ندارد و انگار پای مرد دیگری وسط بود. شب حادثه وقتی گفت می خواهد از آن خانه برود خیلی عصبانی شدم و کنترل رفتارم را از دست دادم با یک طناب که در خانه بود او را خفه کردم و بعد هم با چاقو به جانش افتادم. وقتی به خودم آمدم که سارا مرده بود خیلی پشیمان شدم با این حال دیگر چاره ای نداشتم جز مخفی کردن جسدش؛ به دوستم هادی تلفن کردم و ماجرای قتل را گفتم بعد هم او با خودرواش آمد و جسد را داخل پتو پیچیدیم و به خارج شهر برده و حوالی نصیر آباد شهریار پشت یک تپه رها کردیم.

با اعترافات متهم اصلی پرونده کارآگاهان پلیس غرب استان تهران با کوشش فراوان پیروز به شناسایی خانواده سارا شده و برای شکایت و پیگیری پرونده به اداره آگاهی مراجعه کردند.

بازسازی صحنه جنایت

با دستور بازپرس ویژه قتل متهمین به همراه تیم جنایی به محل حادثه رفته و صحنه را بازسازی کردند. سیامک که در حال بازسازی صحنه قتل بود گفت: من سارا را دوست داشتم اما تصور اینکه وی به من خیانت کند و با مرد دیگری برود برایم قابل قبول نبود به همین خاطر او را کشتم. دوستم هادی نیز هیچ گناهی ندارد او فقط به من یاری کرد تا جسد را منتقل کنیم.

نگاه کارشناس

سروان الهام دهنوی، رئیس اداره مشاوره معاونت اجتماعی، فرماندهی انتظامی غرب استان تهران**

نگاهی عمیق به زندگی سارا نشان می دهد وی از همان ابتدای کودکی مسائل زیادی در خانواده اش داشته، پدری بی مسئولیت که از راه سرقت روزگار می گذراند و بیشتر عمرش در زندان بوده است، مادر که الگوی یک دختر و منبع عاطفه برای فرزند است را در دوران کودکی از دست داده است در نوجوانی با مردی معتاد ازدواج نموده که نه تنها حامی و پشتیبان او نبوده بلکه به خاطر تأمین هزینه مواد مخدرش می خواسته او را در اختیار مردان غریبه قرار دهد و همین موضوع باعث طلاق آنها می گردد و حتی از پسر کوچکش می گذرد تا خود را نجات دهد؛ در ادامه با مردی آشنا می گردد که قصد حمایت از او دارد اما این بار زن جوان قربانی سوءظن یا شاید تعصب این مرد می گردد.

بی تردید دوست داشتن و دوست داشته شدن حق طبیعی هرانسان است، به یاد داشته باشید آنچه که به یک فرد در رابطه آرامشی عمیق و بی انتها می بخشد، تمرکز انرژی و احساسات قلبی او روی یک رابطه و یک فرد است؛ از شاخه ای به شاخه دیگر پریدن در طولانی مدت فرد را تبدیل به کالایی بی ارزش می نماید که دست به دست می چرخد و در نهایت چیزی جز احساس پوچی و بی ارزشی نصیب شخص نمی نماید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1582

به "اعترافات کارگر جوان به قتل زن مطلقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعترافات کارگر جوان به قتل زن مطلقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید