کاراته وان امارات، نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش مجله دور زمین، دومین مرحله لیگ برتر کاراته وان قرعه کشی شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

کاراته وان امارات، نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، دومین مرحله لیگ برتر کاراته وان در سال 2020 از روز آدینه 25 بهمن ماه با حضور 571 کاراته کا از 85 کشور در دبی امارات شروع می گردد و بر اساس قرعه کشی که امروز انجام گرفت، کاراته کاهای کشورمان با حریفان ذیل مبارزه خواهند کرد:

بخش بانوان

کاتا انفرادی:

فاطمه صادقی در گروه 4 با کاتاروهایی از ایتالیا، اسلواکی، مراکش، ترکیه، آمریکا، ویتنام، چک و اسپانیا رقابت می نماید. نگین باقری در گروه 3 با کاتاروهایی از مصر، اسپانیا، ایتالیا، موزامبیک، سوئد، اسلواکی، فرانسه، کره جنوبی و هنگ کنگ مصاف می دهد و مهسا افسانه در گروه یک با کاتاروهایی از اسپانیا، ایتالیا، تایلند، مقدونیه، بلاروس، اسلواکی، انگلیس، کانادا و آلمان همگروه شده است.

در وزن 50- کیلوگرم سارا بهمنیار پس از استراحت در دور اول با نادیا گومز از اسپانیا ملاقات می نماید، در وزن 55- کیلوگرم طراوت خاکسار پس از استراحت در دور اول با برنده اسلواکی و مقدونیه رودررو می گردد، در وزن 61- کیلوگرم رزیتا علیپور پس از استراحت با برنده اوکراین و سوئد ملاقات می نماید و شیما آل سعدی با کریستینا فرر از اسپانیا و در صورت برد با وندولینه فیلیپه از فرانسه رقابت خواهد نمود.

در وزن 68+ کیلوگرم حمیده عباسعلی با ایرنه بچانی از موزامبیک و در صورت پیروزی با برنده چین تایپه و سوئد ملاقات می نماید.

بخش مردان

کاتا انفرادی:

ابوالفضل شهرجردی در گروه یک با کاتاروهایی از کویت، ترکیه، آمریکا، ونزوئلا، اسپانیا، اسلواکی، ایتالیا و سوئد مصاف می دهد و متین زارع در گروه 4 با کاتاروهایی از فرانسه، مصر، آمریکا، اسلواکی، ایتالیا، هنگ کنگ، چین، ترکیه و اسپانیا همگروه شده است.

در وزن 67- کیلوگرم امیر مهدی زاده با کامیلو ولزو از شیلی و در صورت رجحان با علی الساوی از مصر ملاقات می نماید.

در وزن 75- کیلوگرم بهمن عسگری دور اول با ارن آکورت از ترکیه مبارزه می نماید و در صورت پیروزی با استانیسلاو هورنه از اوکراین رودررو می گردد و علی اصغر آسیابری پس از استراحت در دور اول، با برنده آفریقای جنوبی و قزاقستان رقابت می نماید.

در وزن 84- کیلوگرم ذبیح اله پورشیب پس از استراحت در دور نخست، دور دوم با فردی والرا از ونزوئلا مصاف می دهد. مهدی خدابخشی با ویلیام دیانته از بلژیک رودررو می گردد و در صورت برد با آنتون ایساکو از بلاروس روبه رو خواهد شد. کیوان بابان نیز با آیخان مامایف از آذربایجان رقابت می دهد و در صورت پیروزی با دانیار یولداشف از قزاقستان مصاف خواهد نمود.

در وزن 84+ کیلوگرم سجاد گنج زاده دور اول استراحت در دور دوم با مارکوس مارتینز از اسپانیا مبارزه می نماید، صالح اباذری دور اول استراحت دارد و در دور دوم با الکسی ودوچی از بلاروس رقابت خواهد نمود. مهدی آشوری هم با احمد العصفر از مصر در اولین مبارزه پیکار می نماید و در صورت برد در دور دوم با دانیل تیلن از استرالیا مصاف می دهد.

این رقابت ها به مدت 3 روز و تا روز یکشنبه 27 بهمن ماه ادامه دارد و در نخستین روز مسابقات کاتای انفرادی بانوان، کاتای تیمی مردان و رقابت های اوزان 60-، 67- و 75- کیلوگرم مردان و اوزان 50- و 55- کیلوگرم بانوان انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 897

به "کاراته وان امارات، نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاراته وان امارات، نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید