چهار طراحی داخلی باب میل همه دکوراتورها

به گزارش مجله دور زمین، برای داشتن یک خانه بی نظیر با برترین دکوراسیون داخلی نکاتی وجود دارد که باید آن ها را رعایت کنید. آیا از این نکات آگاهی دارید؟

چهار طراحی داخلی باب میل همه دکوراتورها

در طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای نکاتی وجود دارد که آن را هر طراح دکوراسیونی به شما نخواهد گفت. پس اگر می خواهید طراحی دکوراسیون منزل خود را به برترین شکل ممکن انجام دهید بهتر است با این چهار طرح که همه دکوراتورها روی آن اتفاق نظر دارند همراه مجله اینترنتی خبرنگاران، آشنا شوید.

طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای چگونه است؟

در طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای همواره اشتباهاتی وجود دارد که ممکن است در نگاه اول چندان به چشم ببینده نیاید؛ اما قطعا در طولانی مدت باعث درهم ریختگی فکر و روان اعضای خانواده خواهد شد. معمولا دکوراسیون های داخلی حرفه ای سعی می نمایند از برخی اشتباهات رایج یا طراحی های متداول دوری نمایند.

به دیوارهای برجسته نه بگویید

اشتباهاتی مانند برجسته کردن یک دیوار نسبت به سایر دیوارهای خانه یکی از این اشتباهات رایج است. بهتر است اگر می خواهید چیزی جسورانه مانند یک رنگ قوی یا کاغذدیواری جالب را امتحان کنید، کل اتاق را انجام دهید! هرگز، هرگز یک دیوار ویژه با کاغذ یا رنگ مجذوب کننده نداشته باشید. این کار احمقانه به نظر می رسد و بعلاوه احساس پناه گرفتن در یک فضا را خراب می نماید.

چیزهایی را که نسبت به مقیاس اتاق خیلی کوچک هستند نخرید

تصاویر باید بزرگ باشند یا تعداد زیادی از آنها وجود داشته باشد. هیچ چیز بدتر از یک نقاشی به مقدار یک تمبر پستی روی یک دیوار بزرگ نیست. یا فرشی که به مقدار تشک یوگاست! تصور کنید حس شناور بودن وسایل در اتاق به شما دست می دهد اگر فرش انتخابی شما کوچک باشد!

کوسن هایی که خیلی کوچک به نظر می رسند باعث تعجب می شوند، اما صندلی ها می توانند کوسن های بزرگ تر نسبت به آنچه که فکر می کنید داشته باشند. از اینکه آنها تمام عرض پشتی یک صندلی را بگیرند نترسید.

کوسن مناسب

صحبت از کوسن شد. در طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای هیچ چیز بدتر از این نیست که قبل از اینکه یک نفر بتواند روی تخت یا مبل بنشیند مجبور باشد کوسن ها و بالش ها را تک به تک از روی مبل یا تخت بردارد. کوسن زیاد روی مبل مجذوب کننده به نظر نمی رسد؛ بلکه در نگاه اول چالش برانگیز است!

لوسترهای توکار مجذوب کنندهیت زیادی ندارند

در طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای به هیچ عنوان از چراغ های سقفی توکار استفاده نکنید مگر اینکه ضروری باشد. هیچ کس احتیاجی به خانه ای شبیه باند فرود فرودگاه ندارد. نورپردازی خانه با چراغ ها و لامپ های دیواری بسیار مجذوب کننده تر و انعطاف پذیرتر به نظر می رسد زیرا می توانید یک لامپ را در جایی که بیشتر به نور احتیاج دارید قرار دهید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب مراقب اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی باشید را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 30 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1402 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2396

به "چهار طراحی داخلی باب میل همه دکوراتورها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار طراحی داخلی باب میل همه دکوراتورها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید