پرورش گوساله در طبقه پنجم آپارتمان

به گزارش مجله دور زمین، همسایه های مردی که در استان سیچوآن در آپارتمانی زندگی می کرد، از تماشا چندین گوساله در بالکن طبقه پنجم آپارتمان شوکه شدند. آن ها نمی توانستند باور نمایند مردی در مجتمع آپارتمانی شان، در حال پرورش گوساله است.

پرورش گوساله در طبقه پنجم آپارتمان

به گزارش خبرآنلاین؛ این مرد که کشاورز است، به تازگی از روستا به شهر نقل مکان نموده و همراه خود 7 گوساله در وزن های 10 تا 20 کیلوگرم آورده است. همسایه های این مرد از صدای دایمی مو مو گاو ها و بوی نامطبوع آن ها بسیار کلافه شده بودند تا پایان با پلیس تماس گرفته و از این شرایط شکایت کردند.

برخی از ساکنان این مجتمع آپارتمانی به گزارشگری که این خبر را تهیه می کرد گفتند، برخی از همسایه هایشان تمام زندگی شان را در روستا گذرانده اند، بنابراین تمام کاری را که بلد هستند، پرورش سبزی و حیوانات اهلی است. درواقع برخی از این ساکنان در آپارتمان خود، جوجه های پرسروصدا پرورش می دهند و موجب سلب آسایش از همسایه های خود می شوند.

پلیس این کشاورز را که پنهانی با خود گوساله به آپارتمان آورده بود توبیخ کرد و در عین حال از نگهبانی این مجتمع مسکونی خواست، در صورت تکرار این رفتار، به آن ها گزارش دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 مرداد 1402 بروزرسانی: 6 مرداد 1402 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2424

به "پرورش گوساله در طبقه پنجم آپارتمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرورش گوساله در طبقه پنجم آپارتمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید