عدم پاسخگویی مسئولان درباره تخلف تیم لیگ برتری فوتسال، الوانی: یک جام ارزش ندارد با جان انسان بازی کنند

به گزارش مجله دور زمین، پس از اتفاقات رخ داده در هفته نخست مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان، مسئول کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ پاسخی نداد.

عدم پاسخگویی مسئولان درباره تخلف تیم لیگ برتری فوتسال، الوانی: یک جام ارزش ندارد با جان انسان بازی کنند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، پس از تخلف یک تیم لیگ برتری فوتسال بانوان در ارائه تست کرونای یکی از بازیکنانش با شهرزاد نصیری، مسئول کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتسال تماس گرفتیم که پاسخ نداد.

این در حالیست که نرگس الوانی، سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان در واکنش به این اتفاق به خبرنگار ورزشی خبرنگاران، گفت: این اتفاق را در خبرها خواندم و نمی دانم برخوردی با این تیم می شود.

وی افزود: در فوتبال و فوتسال ما خیلی اتفاقات می افتد اما باعث تاسف است یک جام ارزش ندارد که با جان انسان بازی کنند.

این موضوع و نحوه برخورد با این متخلف را از شهره موسوی، نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال پرسیدیم که پاسخ به این مورد را به فردا و بعد از جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال موکول کرد.

گفتنی است؛ یکی از تیم های حاضر در مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان با استفاده از فتوشاپ در جواب تست آخر بازیکنان خود دست برده و با به روز کردن تاریخ، جواب تست کرونا را برای سازمان لیگ ارسال کرده و در زمین مسابقه حاضر شده بود.

سازمان لیگ نیز در عملیات راستی آزمایی با استعلام از آزمایشگاه متوجه جعلی بودن جواب آزمایش شده و بعد از بررسی، پرونده این تیم را به کمیته انضباطی ارسال کرده است.

چهار تیم سایپا، شرکت ملی حفاری، پالایش نفت آبادان و هیئت خراسان رضوی به مرحله نهایی راه یافته و در 6 هفته برای کسب عنوان قهرمانی رقابت می کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1770

به "عدم پاسخگویی مسئولان درباره تخلف تیم لیگ برتری فوتسال، الوانی: یک جام ارزش ندارد با جان انسان بازی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم پاسخگویی مسئولان درباره تخلف تیم لیگ برتری فوتسال، الوانی: یک جام ارزش ندارد با جان انسان بازی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید