ملاقات متفاوت نوجوانان دهه هشتادی با یک مسئول

به گزارش مجله دور زمین، نشست صمیمانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه 9 با نوجوانان فعال غرب مرکز برگزار گردید.

ملاقات متفاوت نوجوانان دهه هشتادی با یک مسئول

به گزارش خبرنگاران، اولین نشست صمیمی کانون نوجوانان منطقه در سال 1402 و همزمان با دهه کرامت با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و معاون اداره کل آموزش های شهروندی برگزار گردید. در این نشست علیرضا فروزنده در ابتدای جلسه ضمن تبریک دهه کرامت گفت : شما نوجوانان آینده سازان این مملکت هستید و شما بعنوان بازوان ما در معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و بعلاوه مشاوران نوجوان شهردار منطقه محسوب می گردد.

وی ضمن تشریح برنامه های پیش رو این معاونت اعلام نمود:شکوفایی استعدادهای ناشناخته شما نوجوان عزیز سرلوحه برنامه های ما قرار گرفته است، تا بتوانیم استعدادهای شما عزیزان را شناسایی و در همه برنامه ها با حضور شما نوجوانان برنامه های خوبی را اجرا کنیم.

فروزنده یادآور شد:شما نوجوانان میتوانید برنامه ها و اقدامات شاخص و خلاقانه ای را برنامه ریزی نمایید و من بعنوان معاون امور اجتماعی از شما حمایت خواهم کرد و در کنار شما عزیزان هستم.با توجه به شروع فصل تابستان و در جهت غنی سازی اوقات فراغت برای شما عزیزان برنامه های متنوعی درحال برنامه ریزی است که انشاالله پس از فصل امتحانات با مشارکت و همدلی شما نواجوان اجرا خواهیم کرد.

آرش پژمان معاون اداره کل آموزش های شهروندی گفت:تشکیل کانون نوجوانان در معاونت اجتماعی کاری نو و نو است که امیدوارم با حضور شما نوجوانان در کانون ها گام های بزرگ و موثری برداریم. باید ابتدا شما عزیزان مسیر درست را شناسایی کنید و در مسیر درست گام بردارید، چرا که قدم های اشتباه می تواند اتفاقات جبران ناپذیری را رقم بزند. ما به عنوان اداره کل آموزش های شهروندی مسیر درست را به شما عزیزان خواهیم گفت.

پژمان گفت:شما می توانید مطالبات خود را اعلام کنید اما این مطالبات باید کارشناسی شده و منطقی باشد تا به مرحله انجام برسد.

در ادامه جلسه هرکدام از اعضا کانون نوجوان دختر و پسر در مورد مسائل و برنامه های اجرایی خود صحبت کردند و نظرات خود را در مورد برنامه های اجرا شده در مناسبت های مختلف مطرح کردند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 خرداد 1402 بروزرسانی: 8 خرداد 1402 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2400

به "ملاقات متفاوت نوجوانان دهه هشتادی با یک مسئول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات متفاوت نوجوانان دهه هشتادی با یک مسئول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید