تکذیب خانه نشینی 6 هفته ای سیدجلال

به گزارش مجله دور زمین، دوری 6 هفته ای سیدجلال حسینی از میادین را پزشک پرسپولیس تکذیب نموده است.

تکذیب خانه نشینی 6 هفته ای سیدجلال

آسیب دیدگی سیدجلال حسینی در بازی مقابل تیم پدیده به گونه ای بود که نتوانست تا سوت انتها در زمین بماند و بخاطر همین آسیب دیدگی بازی با نفت مسجدسلیمان را هم از دست داد. نه فقط کاپیتان، بلکه پرسپولیس شجاع خلیل زاده را هم به دلیلی مشابه در بازی شنبه در اختیار نداشت و اگر چه گل نخورد اما دروازه اش را بارها تهدید کردند تا جای خالی مدافعان باتجربه اش بیش از پیش احساس گردد.

البته می گویند مشکل خلیل زاده جدی نیست و او بطور قطع می تواند در بازی پنجشنبه مقابل صنعت نفت آبادان به میدان برود اما خودِ برانکو گفته بود که شجاع و کمال این بازی را از دست داده اند و این در حالی است که سیدجلال هم شرایط مناسبی برای این بازی ندارد.

هنوز البته خبر رسمی ای درباره وضعیت آسیب دیدگی کاپیتان منتشر نشده اما پیش از این پزشکان پرسپولیس طول درمان او را حدود یک هفته اعلام نموده بودند. با این حال سیدجلال همچنان احساس درد شدیدی دارد و نمی تواند روی کشاله پایش فشار بیاورد. حسینی به دلیل کشیدگی همسترینگ مصدوم شد و این روزها به دلیل دردی که دارد حتی برای نرم دوی هم دچار مشکل می گردد. برای همین شایعه ها احتمال دوری 5- 6 هفته ای او از میادین را ادعا کردند.

یک روز بعد از آسیب دیدگی سیدجلال در بازی با پدیده، کادر پزشکی پرسپولیس خاطرنشان کرد که او را در کوتاه ترین زمان ممکن آماده بازی خواهد نمود. با این حال در روزهای گذشته خبرهایی در مورد دوری طولانی مدت این بازیکن از میادین مطرح و حتی گفته شد که حسینی تا 6 هفته آینده نمی تواند به میدان برود. گفتند او نه تنها بازی پنجشنبه برابر صنعت نفت را از دست داده، بلکه بازی های آسیایی پرسپولیس در ماه های اسفند و فروردین و همین طور دربی 89 را هم که قرار است روز دهم فروردین برگزار گردد، از دست خواهد داد.

البته این ادعایی بود که هرگز تایید نشد و دکتر حقیقت پزشک پرسپولیس هم در تکذیب آن و شرح وضعیت سیدجلال حسینی گفت: ما نمی توانیم هر روز در این رابطه صحبت کنیم. یک بار گفتم که سیدجلال را در کوتاه ترین زمان آماده بازی خواهیم کرد و الان هم همان حرف را تکرار می کنم. باید تاکید کنم که خبر دوری 6 هفته ای این بازیکن از میادین صحت ندارد.

11 - 160 - 160

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 28 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 234

به "تکذیب خانه نشینی 6 هفته ای سیدجلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب خانه نشینی 6 هفته ای سیدجلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید