اتفاق عجیب در کشتی تهران، وقتی رئیس هیئت نمی دانست فرنگی کار باقرشهری به جهانی اعزام شده است!

به گزارش مجله دور زمین، دارنده مدال برنز دنیا به علت بی توجهی رئیس هیئت کشتی باقرشهر ترجیح داد درباره او صحبت نکند.

اتفاق عجیب در کشتی تهران، وقتی رئیس هیئت نمی دانست فرنگی کار باقرشهری به جهانی اعزام شده است!

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی خبرنگاران، پژمان پشتام دارنده مدال برنز وزن 82 کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی دنیا درباره عدم حمایت هیئت کشتی باقرشهر از او، گفت: درباره او صحبت نکنم، بهتر است. رئیس هیئت اصلاً نمی دانست من به مسابقات دنیای اعزام شده ام، در حالی که اولین مدال این منطقه را من کسب کردم.

وی در ادامه توضیح داد: 2 سال سخت داشتم، پدر و مادرم مریض شدند، مادرم را حدود 7-8 ماه قبل از دست دادم، دلسرد شدم، اما خدا را شکر می کنم دوبنده تیم ملی را پوشیدم و به مدال دنیای رسیدم.

پشتام درباره اینکه محمد بنا صحبت زیادی با او داشت، یادآور شد: بنا مثل یک پدر دلسوز با من صحبت کرد و گفت مادرت را در قلبت نگه دار، همواره برای خودت مبارزه کردی از حالا به بعد برای او بجنگ تا شادش کنی؛ این صحبت ها روی من تاثیر گذاشت و این مدال را به مادرم و آن هایی که آسمانی شدند تقدیم کردم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در پی مدال خوشرنگ در مسابقات دنیای سال آینده است یا به همین مدال اکتفا می نماید، مطرح کرد: اولین بار بود در وزن 82 کیلوگرم کشتی گرفتم، با بدنسازی خوب و برنامه ریزی درست کوشش می کنم اگر ملی پوش شدم در بازی های آسیایی و دنیای مدال خوشرنگ تری بگیرم.

پشتام درباره اینکه آیا در لیگ سال جاری کشتی خواهد گرفت یا خیر، گفت: تصمیم داشتم اگر مدال گرفتم، در لیگ کشتی نگیرم، اما دور برگشت و در فینال باید شرایط چطور پیش خواهد رفت.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 آذر 1400 بروزرسانی: 10 آذر 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 2027

به "اتفاق عجیب در کشتی تهران، وقتی رئیس هیئت نمی دانست فرنگی کار باقرشهری به جهانی اعزام شده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق عجیب در کشتی تهران، وقتی رئیس هیئت نمی دانست فرنگی کار باقرشهری به جهانی اعزام شده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید