اتفاقی عجیب در قرارداد مدافع جنجالی استقلال، کسر مالیات فصل آینده از قرارداد امسال

به گزارش مجله دور زمین، در شرایطی که سرمربی استقلال روز گذشته مدعی شد بازیکنان این تیم تا به اینجای فصل تنها 25 درصد از قرارداد خود را دریافت کرده اند، یکی از بازیکنان این تیم هم با اتفاقی جالب رو به رو شده است.

اتفاقی عجیب در قرارداد مدافع جنجالی استقلال، کسر مالیات فصل آینده از قرارداد امسال

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سرگرمی و سفر بیشتر بدانید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، روز گذشته فرهاد مجیدی در صحبت های خود اشاره کرد که بازیکنان تیمش تا به امروز 25 درصد از مطالبات خود را دریافت کرده اند و 60 میلیارد تومان از مطالبات بازیکنان برای تسویه حساب باقی مانده است. در این بین برخی از بازیکنان استقلال با مراجعه به باشگاه متوجه شده اند محاسباتی در ارقام دریافتی آنها صورت گرفته که خود آنها هم از این موضوع خبر ندارند.

محمد دانشگر یکی از بازیکنان است که وکیل وی با مراجعه به باشگاه متوجه شده پرداختی به این بازیکن تا اینجای فصل 18 درصد بوده اما در صورت حساب مالی، 51 درصد دریافتی ذکر شده است! ظاهرا مسئولان استقلال به وکیل این بازیکن اعلام کرده اند که رقم مالیات فصل آینده وی و نه این فصل را در پرداختی به این بازیکن محاسبه کرده و به همین دلیل تا اینجای فصل 51 درصد قرارداد خود را دریافت کرده است.

این اتفاق در حالی رخ داده که پرداخت مالیات چند سال است که بر عهده خود بازیکنان است و باشگاه مالیات بازیکنان را پرداخت نمی کند اما استقلالی ها در صورت مالی آورده اند که رقم مالیات فصل آینده این بازیکن را پرداخت کرده اند و به همین دلیل به دانشگر 51 درصد قراردادش را پرداخت کرده اند.

مدافع استقلال هم که تا به امروز تنها 18 درصد از قرارداد این فصلش را دریافت کرده و 25 درصد هم توسط کمیته انضباطی این باشگاه جریمه شده، از طریق وکیل خود پیگیر این موضوع شده است.

فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1823

به "اتفاقی عجیب در قرارداد مدافع جنجالی استقلال، کسر مالیات فصل آینده از قرارداد امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقی عجیب در قرارداد مدافع جنجالی استقلال، کسر مالیات فصل آینده از قرارداد امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید