32 نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال استان یزد آسیب دیده اند

به گزارش مجله دور زمین، رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت : حوادث چهارشنبه آخر سال دراستان یزد تا ساعت 8 صبح امروز 32 مصدوم را در پی داشته است .

32 نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال استان یزد آسیب دیده اند

به گزارش خبرنگاران از یزد ، احمددهقان درگفتگو با خبرنگار ما در این خصوص اظهارداشت : از 32 نفری که در حوادث چهارشنبه آخرسال در یزد دچار آسیب دیدگی شده اند 13 نفر انها به بیمارستان سوانح و سوختگی شهدای محراب یزد انتقال یافته اند .

وی اضافه نمود : 2 نفر به بیمارستان میبد ، 1 نفر به بیمارستان مهریز، 11نفر به بیمارستان شهیدصدوقی،1نفربه بیمارستان مرتاض ، 3 نفر به بیمارستان افشارمنتقل شدند و 1 نفر در محل توسط نیروهای اورژانس درمان شده است .

دهقان شرح داد : مصدومیت ها شامل 14مورد سوختگی دست و صورت ، 3 مورد پارگی دست ، 12مورد آسیب چشمی، 1 مورد تشنج به دنبال ترسیدن از ترقه ، 1 مورد تصادف راکب موتور سواربه دنبال پرتاب ترقه ، و 1 مورد سوختگی بوده است .

وی ادادمه داد : کمترین سن آسیب دیدگان 3 سال و بیشترین سن 68سال گزارش شده و متوسط سنی مصدومان 20سال است .

رئیس سازمان اورژانس استان گفت : 7 نفر از مصدومان خانم بوده و 25 نفر ازآنها اقایان هستند که سه نفر به دلیل وخامت حال در بیمارستان ها بستری هستند و باقی مصدومان که 29 نفر بوده اند درمان سرپایی شده و ترخیص شده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1705

به "32 نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال استان یزد آسیب دیده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "32 نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال استان یزد آسیب دیده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید