محمد نخودی طلا گرفت، نقره و برنز به زرین پیکر و الهی رسید

به گزارش مجله دور زمین، به گزارش خبرنگاران، در وزن 70 کیلوگرم عرفان الهی در دور نخست با نتیجه 5 بر 2 مقابل کونیت بوداک از ترکیه به پیروزی دست یافت وی در دور دوم مقابل زورابی یاکوبیشویلی دارنده مدال های طلا و برنز دنیا از گرجستان با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد و با توجه به حضور حریفش در ملاقات فینال، به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه ابتدا مقابل سرهت اصلان از ترکیه با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید وی در کشتی بعد والنتین بورزین از مولداوی را با نتیجه 7 بر 2 مغلوب کرد و به ملاقات رده بندی راه یافت. الهی در این ملاقات اسلام بک اورزبکوف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و به مدال برنز دست یافت.

محمد نخودی طلا گرفت، نقره و برنز به زرین پیکر و الهی رسید

در وزن 79 کیلوگرم بهمن تیموری در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر اسلام کیلج از ترکیه را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل تارزان مایسورادزه از گرجستان با نتیجه 5 بر 4 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل زرین پیکر، تیموری از دور رقابت ها کنار رفت. حمیدرضا زرین پیکر پس از استراحت در دور اول در دور دوم اوسم شیولیدزه از گرجستان را با نتیجه 5 بر یک از پیش رو برداشت. وی در دور سوم با نتیجه 4 بر یک از سد تارزان مایسورادزه از گرجستان گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. زرین پیکر در این مرحله مقابل تاریل گافرینداشویلی از گرجستان با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی دست یافت و به ملاقات فینال راه یافت.

محمد نخودی هم پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر آتای ایزابیکوف از قرقیزستان را مغلوب کرد. وی در دور سوم حسن امین گوربوز از ترکیه را با نتیجه 6 بر 2 از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نخودی در این مرحله مقابل نوری کوتان اوغلو از ترکیه با نتیجه 8 بر 6 به فزونی دست یافت و راهی ملاقات فینال شد. ملاقات فینال این وزن میان زرین پیکر و نخودی برگزار گردید که نخودی با نتیجه 4 بر 4 به پیروزی دست یافت و صاحب مدال طلا شد. زرین پیکر هم به مدال نقره رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1897

به "محمد نخودی طلا گرفت، نقره و برنز به زرین پیکر و الهی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد نخودی طلا گرفت، نقره و برنز به زرین پیکر و الهی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید