فضای درمانگاه تأمین اجتماعی قروه در شأن مردم نیست

به گزارش مجله دور زمین، هوشنگ فولادی صبح امروز پنجشنبه همزمان با هفتمین روز از دهه فجر در جریان بهره برداری از رادیولوژی دیجیتالی درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی شهرستان قروه گفت: با راه اندازی این دستگاه دیجیتالی نه تنها احتیاج مردم شهرستان برطرف می گردد بلکه خطرات مرتبط هم کاهش خواهند یافت.

فضای درمانگاه تأمین اجتماعی قروه در شأن مردم نیست

به گفته وی دستگاه های آنالوگ پرتودهی و اشعه های زیان بخش بالایی داشتند اما در نوع دیجیتالی آن حجم ساطع کردن اشعه پایین و مدت زمان کمتری را هم شامل می شود.

فولادی در ادامه به مشکل فضای فیزیکی درمانگاه تأمین اجتماعی قروه اشاره نمود و اضافه نمود: براساس تفاهم نامه ای پیشنهاد شده که د محل فعلی در اختیار درمانگاه قرار گیرد و برای اداره تأمین اجتماعی هم زمینی تملک شده و اقدام شود اما تا کنون نتیجه ای حاصل نگردید.

وی با تأکید بر این که تا زمان به نتیجه رسیدن پیشنهاد مدنظر، طرح توسعه درمانگاه در دستور کار قرار گرفته است، توضیح داد: برای برون رفت از این معضل از منابع داخلی اعتباری در راستای توسعه فضای فیزیکی درمانگاه به صورت موقت در نظر گرفته شده است.

فولادی بر رعایت استانداردها در خدمت رسانی تأکید کرد و درمانگاه تأمین اجتماعی قروه را جزو کم شکایت ترین حوزه های درمانی دانست و این مهم را حاصل تعامل و همیاری مجموعه درمانی این مرکز با مردم اظهار داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 223

به "فضای درمانگاه تأمین اجتماعی قروه در شأن مردم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فضای درمانگاه تأمین اجتماعی قروه در شأن مردم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید