خانه مارها در پنانگ مالزی

به گزارش مجله دور زمین، خانه مارها

خانه مارها در پنانگ مالزی برای کسانی که با جادوگران آشنایی نداشته و یا از مار به شدت می ترسند جای مناسبی نیست زیرا مارهای زیادی در آنجا به چشم می خورد. مردم محلی می گویند که آن ها زخمی شده اند از این رو تمام حشراتی که به واسطه حضور مردم و روشن کردن عود های مختلف در آنجا جمع شده اند آن ها را به موجوداتی بی ضرر تبدیل نموده اند. آن ها می گویند شما نباید در خصوص این مارهای خطرناک نگران باشید. اما ما به شما توصیه می نماید احتیاط بیشتری کنید و بچه های کوچک را با خود به این بنا نبرید، زیرا مارها می توانند در هر کجا حضور داشته باشند. با خبرنگاران همراه باشید تا خاطره گردشگری از دیدن این خانه را بشنویم.

خانه مارها در پنانگ مالزی

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

اولین فریادهای من از خانه مارها زمانی بلند شد که از وجود این نوع مارها بی اطلاع بودم. در ابتدا ما تنها 10 تا 15 مار را دیدیم که واقعا کوچک بودند. با این وجود، آن ها از آنجا گریزان بوده و با آن محیط آشنا نبودند.

این خانه به خاطر فردی به نام چور سو کونگ در سال 1850 بنا شد. وی از جمله افرادی بود که به مارها احترام می گذاشت بر اساس این داستان جمعیت مارهای اینجا روز به روز افزایش یافته و از آن موقع تاکنون در اینجا زندگی نموده اند.

پس از بازدید از این خانه، راه خود را به سمت چپ تغییر داده و به اتاق متصل به خانه بروید. در اینجا شما می توانید چندین مار دیگر را ببینید و با آن ها عکس بگیرید. شما به راحتی می توانید یک افعی را به دور گردن خود پیچانده و یا یک پیتون بزرگ را روی سر قرار دهید. این محل با آن همه ترس و هیجانی که دارد توریست های زیادی را به سمت خود می کشاند.

در مواج،ه با افسونگرهای مار متوجه شدیم که مارها بیشتر در مزرعه مارها به چشم می خورند، در این مزرعه بیش از 50 مار وجود دارد که همگی آن ها خطرناک هستند.

بازدید از خانه مارها برای عموم مردم آزد است اما برای ورود به مزرعه مارها حدود 5 پوند انگلیسی پرداخت نمود .در اینجا ما لیلیان و شوهرش را ملاقات کردیم. این دو فرد از همه مارها مراقبت می نمایند به شرط اینکه آن ها به عنوان حیوانات خانگی و شخصی در نظر گرفته شوند. در این مزرعه حیواناتی نظیر حشرات، مار پیتون و حتی کوبراس وجود دارند. خوشبختانه بسیاری از آن ها در قفس نگهداری می شوند. با این حال، ریموند به من چگونگی مدیریت قفس ها را نشان داد. مارهای پیتون از جمله حیواناتی به شمار می روند که می توانند یک گاو 100 کیلویی را به طور کامل ببلعند خوشبختانه ما آن را از آنجا زنده بیرون آمدیم.

لیلیان عاشق مارها بود و آنها را مانند بچه های خود دوست داشت. او مارها را مانند یک بچه گربه بغل می کرد و به این طرف و آن طرف می برد. این باعث شد که بیشتر به زندگی مارها علاقه مند شوم. لیلیان وقت زیادی را برای صحبت با ما صرف می کرد و حتی یک مار را از نزدیک به ما نشان داد. در مجموع، این یک تجربه کاملا منحصر به فرد بود که دیدار از آن خالی از لطف نیست.

منبع: الی گشت
انتشار: 25 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 396

به "خانه مارها در پنانگ مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه مارها در پنانگ مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید