امکان مخفی کردن تعداد لایک ها به اینستاگرام اضافه شد

به گزارش مجله دور زمین، شرکت فیسبوک به طور رسمی خاطرنشان کرد که کاربران امکان مخفی کردن تعداد لایک ها در دو شبکه اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام را دارند.

امکان مخفی کردن تعداد لایک ها به اینستاگرام اضافه شد

به گزارش خبرنگار ، به نقل از ورج، پس از سال ها آزمایش روی دو پلتفرم فیسبوک و اینستاگرام، اکنون کاربران می توانند از تجربه ای تازه در کار کردن با این دو پلتفرم بهره مند شوند که به آن ها امکان مخفی کردن تعداد لایک ها را خواهد داد. بر اساس این قابلیت کاربران می توانند کاری نمایند تا امکان مشاهده تعداد لایک ها در صفحه شخصی آن ها به طور کامل از بین برد. اینستاگرام این قابلیت را در حالی در اختیار کاربرانش قرار داده است که سازمان بهداشت عمومی در سال 2017 اعلام نموده بود وجود قابلیت لایک و تعداد آن به یکی از عظیم ترین مسائل روحی افراد تبدیل شده است و حذف شدن این ویژگی می تواند در کاهش فشارهای روحی افراد تاثیر چشمگیری داشته باشد.

سخنگوی اینستاگرام در رابطه با حذف شدن این قابلیت اعلام نموده است که این شرکت به طور آزمایشی قابلیت مخفی کردن تعداد لایک ها را در دسترس عموم قرار داده است تا از این طریق تاثیر وجود قابلیت لایک بر مقدار استفاده کاربران از شبکه اجتماعی اینستاگرام را بسنجد.

ظاهرا بعضی از کاربران این شبکه اجتماعی بر این باورند که حذف شدن قابلیت لایک از اینستاگرام تاثیر بدی بر این شبکه اجتماعی خواهد گذاشت و در عوض بعضی منتقدان بر این باورند که از این طریق استفاده بی فایده از اینستاگرام تا حد زیادی کاهش خواهد یافت.

در حال حاضر قابلیت پنهان شدن تعداد لایک ها در دو شبکه اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام در دسترس کاربران قرار گرفته است و آن ها می توانند با انتخاب یک گزینه به طور کامل از نمایش تعداد لایک ها در صفحه شخصی خود جلوگیری نمایند. لازم به ذکر است که این قابلیت هنوز به طور رسمی در دسترس تمام کاربران فیسبوک قرار نگرفته است و در چند هفته آینده باید شاهد دسترسی کاربران به این قابلیت باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 شهریور 1400 بروزرسانی: 3 شهریور 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1919

به "امکان مخفی کردن تعداد لایک ها به اینستاگرام اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان مخفی کردن تعداد لایک ها به اینستاگرام اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید