سفر به بهترین نمایشگاه های پزشکی در جهان

به گزارش مجله دور زمین، صنعت پزشکی یکی از بزرگترین و پویاترین صنایع جهان است و نمایشگاه های پزشکی فرصتی عالی برای آشنایی با آخرین تحولات و دستاوردهای این صنعت، برقراری ارتباط با متخصصان و یافتن فرصت های تجاری جدید است. در سراسر جهان نمایشگاه های پزشکی متعددی برگزار می شوند، اما برخی از آنها از نظر مقیاس، کیفیت و تعداد بازدیدکنندگان از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

سفر به بهترین نمایشگاه های پزشکی در جهان

برای دریافت مشاوره و خدمات تخصصی گردشگری و سفر به سراسر دنیا با bestcanadatours.com مجری مستقیم تورهای مسافرتی و گردشگری همراه باشید.

نمایشگاه های پزشکی، فرصتی عالی برای متخصصان این حوزه هستند تا با آخرین دستاوردها و فناوری های پزشکی آشنا شوند، با همکاران خود از سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و فرصت های تجاری جدیدی را کشف کنند. اگر شما هم قصد سفر به یکی از بهترین نمایشگاه های پزشکی در جهان را دارید، در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار دهیم.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (Arab Health)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه های پزشکی در جهان است که به صورت سالانه در شهر دبی برگزار می شود. این نمایشگاه پذیرای بیش از 4500 غرفه دار و 105000 بازدید کننده از سراسر جهان است و در آن طیف گسترده ای از محصولات و خدمات پزشکی از جمله تجهیزات پزشکی، دارویی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی اروپا (Medica)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی اروپا یکی دیگر از نمایشگاه های بزرگ و معتبر پزشکی در جهان است که به صورت سالانه در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می شود. این نمایشگاه پذیرای بیش از 5000 غرفه دار و 120000 بازدید کننده از سراطور جهان است و در آن طیف گسترده ای از محصولات و خدمات پزشکی از جمله تجهیزات پزشکی، دارویی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آمریکا (FIME)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آمریکا یکی از بزرگترین نمایشگاه های پزشکی در قاره آمریکا است که به صورت سالانه در شهر میامی آمریکا برگزار می شود. این نمایشگاه پذیرای بیش از 3000 غرفه دار و 25000 بازدید کننده از سراسر قاره آمریکا است و در آن طیف گسترده ای از محصولات و خدمات پزشکی از جمله تجهیزات پزشکی، دارویی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین (CMEF)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین یکی از بزرگترین نمایشگاه های پزشکی در آسیا است که به صورت سالانه در شهر گوانگژو چین برگزار می شود. این نمایشگاه پذیرای بیش از 7000 غرفه دار و 180000 بازدید کننده از سراسر جهان است و در آن طیف گسترده ای از محصولات و خدمات پزشکی از جمله تجهیزات پزشکی، دارویی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی ژاپن (Japan Health Care Show)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی ژاپن یکی از بزرگترین نمایشگاه های پزشکی در آسیا است که به صورت سالانه در شهر توکیو ژاپن برگزار می شود. این نمایشگاه پذیرای بیش از 1500 غرفه دار و 70000 بازدید کننده از سراسر جهان است و در آن طیف گسترده ای از محصولات و خدمات پزشکی از جمله تجهیزات پزشکی، دارویی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (Arab Health)

Arab Health بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در خاورمیانه و آفریقا است و سالانه بیش از 50 هزار بازدیدکننده از سراسر جهان را به خود جذب می کند. این نمایشگاه طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی، از جمله تجهیزات تصویربرداری، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات جراحی را به نمایش می گذارد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان (MEDICA)

MEDICA بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در جهان است و سالانه بیش از 120 هزار بازدیدکننده از سراسر جهان را به خود جذب می کند. این نمایشگاه طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی، از جمله تجهیزات تصویربرداری، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات جراحی را به نمایش می گذارد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آمریکا (FIME)

FIME بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در آمریکای لاتین است و سالانه بیش از 25 هزار بازدیدکننده از سراسر جهان را به خود جذب می کند. این نمایشگاه طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی، از جمله تجهیزات تصویربرداری، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات جراحی را به نمایش می گذارد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی کره جنوبی (KIMES)

KIMES بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در کره جنوبی است و سالانه بیش از 15 هزار بازدیدکننده از سراسر جهان را به خود جذب می کند. این نمایشگاه طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی، از جمله تجهیزات تصویربرداری، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات جراحی را به نمایش می گذارد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی برزیل (Hospitalar)

Hospitalar بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در برزیل است و سالانه بیش از 30 هزار بازدیدکننده از سراسر جهان را به خود جذب می کند. این نمایشگاه طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی، از جمله تجهیزات تصویربرداری، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات جراحی را به نمایش می گذارد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی روسیه (Zdravookhraneniye)

Zdravookhraneniye بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در روسیه است و سالانه بیش از 10 هزار بازدیدکننده از سراسر جهان را به خود جذب می کند. این نمایشگاه طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی، از جمله تجهیزات تصویربرداری، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات جراحی را به نمایش می گذارد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی هند (MEDICARE)

MEDICARE بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در هند است و سالانه بیش از 15 هزار بازدیدکننده از سراسر جهان را به خود جذب می کند.

چگونه به نمایشگاه های پزشکی سفر کنیم؟

برای سفر به نمایشگاه های پزشکی، ابتدا باید تاریخ برگزاری و محل برگزاری نمایشگاه را مشخص کنید. سپس، می توانید از طریق آژانس های مسافرتی یا به صورت مستقل، بلیط هواپیما و رزرو هتل را انجام دهید.

اگر قصد دارید به صورت مستقل به نمایشگاه سفر کنید، توصیه می کنیم از چند ماه قبل، برنامه سفر خود را تهیه کنید تا بتوانید بلیط هواپیما و هتل را با قیمت مناسب رزرو کنید. همچنین، لازم است ویزای ورود به کشور مقصد را دریافت کنید.

چه نکاتی را هنگام سفر به نمایشگاه های پزشکی باید رعایت کنیم؟

هنگام سفر به نمایشگاه های پزشکی، نکات زیر را رعایت کنید:

 • کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشید.
 • برنامه سفر خود را از قبل مشخص کنید و برای غرفه هایی که می خواهید بازدید کنید، برنامه ریزی داشته باشید.
 • از سایت نمایشگاه اطلاعات لازم را درباره رویداد، برنامه ریزی، غرفه داران و محصولات به نمایش گذاشته شده کسب کنید.
 • کارت ویزیت و بروشورهای شرکت خود را همراه داشته باشید تا در صورت تمایل بتوانید با شرکت های همکار و بازدیدکنندگان تبادل اطلاعات کنید.
 • بج نمایشگاهی خود را دریافت کنید.
 • نقشه نمایشگاه را تهیه کنید.
 • برنامه بازدید خود را تهیه کنید.
 • کفش راحت بپوشید.
 • آب و غذا به همراه داشته باشید.
 • با غرفه داران ارتباط برقرار کنید.
 • از محصولات و خدمات ارائه شده بازدید کنید.

مزایای سفر به نمایشگاه های پزشکی

سفر به نمایشگاه های پزشکی مزایای متعددی برای متخصصان این حوزه دارد، از جمله:

 • آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری های پزشکی
 • برقراری ارتباط با شرکت های همکار و ایجاد فرصت های تجاری جدید
 • اطلاع از آخرین روندهای بازار تجهیزات پزشکی
 • شرکت در دوره های آموزشی و سمینارهای تخصصی
 • یافتن تامین کنندگان و شرکای تجاری جدید

نتیجه گیری

سفر به نمایشگاه های پزشکی، یک تجربه ارزشمند و مفید برای متخصصان این حوزه است. اگر قصد سفر به یکی از بهترین نمایشگاه های پزشکی در جهان را دارید، توصیه می کنیم از چند ماه قبل، برنامه سفر خود را تهیه کنید و نکات لازم را رعایت کنید.

انتشار: 3 آبان 1402 بروزرسانی: 5 آبان 1402 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1924

به "سفر به بهترین نمایشگاه های پزشکی در جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به بهترین نمایشگاه های پزشکی در جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید