مقاله: بازدید از جاذبه های کمتر شناخته شده آلبرتا در کانادا

به گزارش مجله دور زمین، این منطقه در میان پارک ملی بنف و جسپر قرار گرفته است. این یخ های بزرگ، منطقه ای به وسعت ونکوور را پوشانده اند. جالب است بدانید این منطقه از بازماندگان آخرین دوره عصر یخی است که در حدود 8 رود حاصل از ذوب یخچال های طبیعی را تغذیه می نماید. اگر به این منطقه سفر کردید تماشا رود فوق العاده زیبای Athabasca را از دست ندهید.

مقاله: بازدید از جاذبه های کمتر شناخته شده آلبرتا در کانادا

بزرگراه آیسفیلدز از دریاچه لوئیس به جاسپر می رود. طول این بزرگراه 230 کیلومتر است و از میان کوه ها، دریاچه ها، یخچال های طبیعی و آبشارها عبور می کند. مسافران کانادا می توانند با رانندگی و عبور از این بزرگراه مناظر فوق العاده و منحصربه فردی را مشاهده کنند. در این منطقه مسیرهای پیاده روی جذابی به سمت یخچال های طبیعی آلبرتا و دریاچه های اطراف وجود دارد.

کلگری استمپید یک رویداد بزرگ سالانه در کلگری آلبرتا است؛ جایی که مسافران متوجه می شوند مردم این شهر چه اندازه به ریشه های گاوچرانی خود افتخار می کنند. این رویداد 10 روزه اوایل ماه ژوئن برگزار می شود. جالب است بدانید که مردم از سراسر آمریکای شمالی برای شرکت در این جشن بزرگ به کلگری می آیند. کلگری با نمایشگاه های فرهنگیش، موسیقی خاص و طبیعت زیبایش مورد توجه طرفداران غرب وحشی است. در طول این رویداد کلاه و چکمه های گاوچرانی همه جا دیده می شوند.

منبع مقاله: بازدید از جاذبه های کمتر شناخته شده آلبرتا در کانادا

انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.ir شناسه مطلب: 1994

به "مقاله: بازدید از جاذبه های کمتر شناخته شده آلبرتا در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بازدید از جاذبه های کمتر شناخته شده آلبرتا در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید